Izrael: z Vídně do Tel Avivu
11.4.2022

Izrael: z Vídně do Tel Avivu

835

O této nabídce

Levné letenky do Izraele v druhé polovině jara pořídíte v nabídce aerolinky Ryanair. Zpáteční letenky z Vídně do Tel Avivu ulovíte v rezervačním systému dopravce za ceny pohybující se kolem jedné tisícikoruny, přičemž ty nejlevnější dokonce za pouhých 835 Kč! Ryanair na lince operuje každý den kromě čtvrtku a neděle – nejvýhodnější letenky na vás čekají při odletech v úterý/středu a návratech v sobotu/úterý.

Podmínky pro cestování

Před cestou do Izraele je nutné disponovat negativním PCR testem a vyplněným formulářem. Po příletu vás čeká kontrolní PCR test na letišti a do obdržení jeho výsledků jste povinni zůstat ve svém ubytování v samoizolaci (max. 24 hodin).

Kompletní informace, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Izraeli“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na pár dní do Tel Avivu

Tel Aviv, doslova “pahorek jara”, je mladou a pulzující metropolí, ozdobou svaté země Izrael. Jeho obyvatelé jsou obrovsky přátelští, nad rozpálenými plážemi je cítit slaný mořský vzduch a silný příboj nabízí ideální podmínky k surfování. Ulicemi Tel Avivu voní falafel, pečené batáty a grilovaná zelenina a na ten nejlepší hummus zajděde do proslulého Abu Hassan. K městu připadá i starobylá Jaffa se svými křivolakými uličkami a 4000 let starým přístavem. Navečer pak v centru mezi mrakodrapy pulzuje noční život, zkuste kluby jako The Block nebo Bootleg.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Tel Avivu za 835 Kč

Izrael: z Vídně do Tel Avivu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)