Italské Benátky z Prahy během letních prázdnin
6.6.2021

Italské Benátky z Prahy během letních prázdnin

820

O této nabídce

V druhé polovině června obnoví Ryanair další linky z Prahy. Jednou ze staronových destinací v nabídce budou i italské Benátky. A právě do tohoto atraktivního turistického cíle se můžete vypravit díky levným letenkám z dílny irského dopravce. Nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Benátek pořídíte během tohoto léta za 820 Kč. Zatímco v červnu bude dopravce na trase Praha – Benátky létat 2× týdně (pondělí a pátek), tak o letních prázdninách přidá ještě třetí rotaci (ve středu). Cestovní omezení mezi ČR a Itálií již nejsou nijak přísná, a proto se vyplatí přemýšlet i o „pouhém“ prodlouženém víkendu v Benátkách.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Podmínky pro cestování

Pro vstup na území Itálie vám postačí pouze negativní test (PCR nebo antigenní) ne starší 48 hodin – pozor, musí být provedený výtěrem. Také je nutné před cestou vyplnit tento registrační formulář. Výjimku z povinnosti předložit před cestou negativní test mají děti mladší 2 let. Aktuální informace můžete sledovat na stránkách Velvyslanectví ČR v Římě. 

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie je nově zařazena do oranžové kategorie, což znamená „pouze“ AG test před cestou zpět do ČR. Ten můžete v Benátkách podstoupit na některém z těchto míst. Pokud jste ale již naočkováni (od první dávky uplynulo alespoň 22 dní) nebo jste nemoc COVID-19 prodělali v posledních 180 dnech, není třeba žádných testů.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
 • Dostupnost: červen – říjen  2021
 • Příkladové termíny:
  • 25. – 28. 6. za 1 358 Kč (prodloužený víkend)
  • 9. – 12. 7. za 1 168 Kč (prodloužený víkend)
  • 14. – 21. 7. za 855 Kč
  • 30. 7. – 2. 8. za 1 488 Kč (prodloužený víkend)
  • 4. – 11. 8. za 935 Kč
  • 18. – 25. 8. za 820 Kč

Zaleťte si do Benátek

Siluety gondol a kamenných oblouků mostu Ponte di Rialto se noří z ranní mlhy stoupající z klidné hladiny kanálu. Mohutné kupole zdobí nebe nad náměstím svatého Marka. Že to zní jako sen, jako pohádka? Benátky jsou mnohými nazývány nejromantičtějším městem světa, i taková Paříž by se mohla jít zahrabat. Prozkoumávejte ale město brzy po ránu nebo naopak těsně než se slunce začne nořit za obzor, ať se vyhnete davům všech těch, kteří Benátky tak milují. Sedněte na vaporetto a nechte se dovézt i na okolní ostrůvky, zkuste třeba okouzlující a pestrobarevné Burano.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Benátkách nebo kdekoliv jinde na severu Itálie se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Benátek za 820 Kč

Italské Benátky z Prahy během letních prázdnin


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)