Italská Pescara z Prahy v termínech od dubna do června
21.3.2023

Italská Pescara z Prahy v termínech od dubna do června

788

O této nabídce

Jarním výletem na Apeninský poloostrov rozhodně nic nepokazíte. Tím spíše, vydáte-li se do rozmanité provincie Abruzzo, v níž můžete obdivovat divokou přírodu pohoří Apeniny a zároveň si užít koupání ve vodách Jaderského moře. V rezervačním systému aerolinky Ryanair aktuálně ulovíte zpáteční letenky do města Pescara přímo z Prahy za krásné ceny od 788 Kč. Nejlevnější letenky jsou k mání hned zkraje letního letového řádu v prvním dubnovém týdnu. Další, jen o pár stovek dražší, potom v druhé polovině dubna nebo během května. Dopravce na lince operuje 2× týdně (úterý a sobota), díky čemuž se do města Pescara můžete vydat na prodloužený víkend nebo klidně i celý týden.

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Akční letenky do města Pescara z Prahy

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Do provincie Abruzzo, do Pescary

Italská Pescara ráda intrikuje a tvoří dojem, že není ničím víc než dovolenkovou destinací, kde pláže a pár barů a restaurací jsou to jediné, co turistům může nabídnout. Nelze být dál od pravdy! Rovina lemující pobřeží Jaderského moře se prudce láme do Apeninského pohoří, na obzoru se rodí dramatická scenérie. Zvrásněná krajina je posetá autentickými vesničkami, kde se už dávno zastavil čas. Ticho protíná jen zvonění kostelů a hlasy Italů, dokazujících svůj temperament. Navštivte přírodní rezervace Parco Nazionale d´Abruzzo Lazio e Molise, Parco Nazionale della Maiella a Parco Nazionale del Gran Sasso e Monti della Laga, nebudete litovat. Procházky střídejte s vodními radovánkami a lahodným italským jídlem, budete v dobrém vzpomínat.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Maximum z regionu Abruzzo poznáte nejlépe díky vlastnímu auťáku. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných možnostech. V jarních měsících není problém si pronajmout vůz za rozumnou cenu = cca 600 Kč / den.

Náhled letenky z Prahy do Pescary za 788 Kč

Italská Pescara z Prahy v termínech od dubna do června


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)