Italská Kalábrie: z Norimberku do Lamezia Terme v červnu a červenci
9.6.2022

Italská Kalábrie: z Norimberku do Lamezia Terme v červnu a červenci

740

O této nabídce

Levných letenek k moři je a zároveň i bude během letošního léta výrazně méně než kupříkladu v loňském roce. Jakákoliv nabídka pyšnící se trojcifernou částku je potom naprosto skvělou možností, jak si do Středomoří zaletět. A právě přesně takovou možnost získáte díky nabídce aerolinky Ryanair a lince z Norimberku do italské Kalábrie. Zaleťte si do špičky „italské kozačky“, na samotný jih země, do městečka Lamezia Terme. Zpáteční letenky z Norimberku ulovíte od 740 Kč! Za ceny pohybující se kolem jedné tisícikoruny je dokonce dostupný velký počet termínů v červnu i červenci.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je od 1. června 2022 konečně po dvou letech „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Norimberku do Lamezia Terme za 740 Kč

Italská Kalábrie: z Norimberku do Lamezia Terme v červnu a červenci


Bude se hodit

Letiště Norimberk (NUE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)