Island na Velikonoce z Katowic
5.2.2020

Island na Velikonoce z Katowic

1 370

O této nabídce

Pokud se řadíte mezi cestovatele, kteří mají polská letiště doslova za rohem, pak by vás následující akce neměla nechat sedět v klidu. V rezervačním systému maďarského nízkonákladového dopravce Wizz Air ulovíte zpáteční letenky z Katowic na Island na parádních 1 370 Kč, a to v termínu přes velikonoční svátky (7. – 14. dubna). Tato cena je samozřejmě validní jen pro členy Wizz Air Discount Clubu, ovšem i nečlenové pořídí letenky za skutečně nádherné ceny. Pokud poletíte alespoň ve dvojici, pak se vám již členství vyplatí (více se o něm dočtete v našem podrobném návodu o nákupu letenek u Wizzairu).

Další letenky na Island za atraktivní ceny pořídíte v termínech na přelomu března a dubna či jeho první polovině z Wroclawi a Vídně. Jejich ceny se v závislosti na vašem případném členství ve věrnostním programu aerolinky pohybují kolem 2 tisíc korun.

Táhne vás to na Island, ale polská letiště i to vídeňské jsou pro vás pasé? Pak to máme řešení v podobě slušných letenek i z Prahy. Zpáteční letenky z Prahy na Island za 4 990 Kč pořídíte v našem kalendáři.

A proč na Island?

Po tomhle výletě nejspíš skončíte s nachlazením a pořádnými puchýři na nohou, a stejně nebudete litovat. Ty živelné islandské sopky, majestátní vodopády a dechberoucí měsíční krajina prostě navždy zůstanou ve vašich srdcích. Půjčte si v Reykjavíku auto a objeďte ostrov celý dokola, zdolejte třeba ledovec Skaftafellsjökull nebo se vydejte za dobrodružstvím do Duhových hor. A až přijde čas na zaslouženou termální lázeň, smočte svá znavená těla v “profláklé” Modré laguně anebo dejte přednost jednomu z utajených horkých jezírek rozesetých po nespoutané islandské krajině.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Wizz Air
 • Zavazadla: malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: jaro 2020
 • Termíny:
  • z Katowic
   • 2. – 11. 4. za 1 546 Kč (bez WDC za 2 054 Kč)
   • 7. – 14. 4. za 1 370 Kč (bez WDC za 1 879 Kč)
   • 23. 4. – 2. 5. za 1 606 Kč (bez WDC za 2 115 Kč)
  • z Wroclawi
   • 23. 3. – 1. 4. za 1 252 Kč (bez WDC za 1 760 Kč)
   • 3. – 10. 4. za 1 782 Kč (bez WDC za 2 290 Kč)
  • z Vídně
   • 31. 3. – 9. 4. za 1 878 Kč (bez WDC za 2 379 Kč)

Ubytování

Před samotným zakoupením letenek byste měli mít na mysli i vyšší ceny ubytování, které na vás na Islandu čekají. Minimálně první den si určitě vyčleňte na Reykjavík, kde můžete složit hlavu v tomto oblíbeném tříhvězdovém CenterHotelu Plaza za 1 250 Kč/os./noc včetně snídaně anebo využijte nabídky tohoto skromného Brim Hotelu za 814 Kč/os./noc. Další možnosti bydla hledejte tradičně na Booking a AirBnB.

Autopůjčovna

Na Islandu se vám bude bezesporu hodit vlastní kára. Jen díky ní stihnete za dobu svého pobytu navštívit maximum zajímavých míst  a především budete absolutní pány svého času. Mrkněte se do naší autopůjčovny, která vám odhalí konkrétní nabídku ve vašich termínech.

Náhled letenky z Katowic na Island za 1 370 Kč

Island na Velikonoce z Katowic

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Letiště Vratislav (WRO)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)