Indonésie – Bali z Prahy s Qatar Airways
22.7.2020

Indonésie – Bali z Prahy s Qatar Airways

14 898

O této nabídce

Indonéský ostrov Bali je rájem na zemi, to vám s chutí potvrdí každý, kdo na něm nějaký čas strávil. Vyrazte proto do jedné z nejoblíbenějších destinací posledních let na křídlech prémiové aerolinky Qatar Airways. Právě ta nyní ve svém rezervačním systému nabízí zpáteční letenky z Prahy do největšího města na ostrově Bali, Denpasaru, za 14 896 Kč. Dostupné jsou víceméně termíny od letošního prosince do června příštího roku – tedy v době, která snad již bude opět poznávání exotických krajin nakloněna. Naplánujte si svůj výlet na Bali v termínu od 3. do 17. března a využijte i rychlých přestupů v katarském Dauhá. 

Ostrov Bali by měl být pro zahraniční turisty otevřen od 11. září, což je zároveň datum spuštění finální fáze otevírání ostrova pro turismus. 

Bali, Bali, Bali….

Po vaší návštěvě Bali už nic nebude jako dřív. Jestli někdo pochopil, o čem život na téhle planetě je, pak jsou to Balijci a neváhají se podělit. Příjemní, milí, přátelští však nejsou jen oni, neméně přátelské jsou ceny za ubytování, pronájem skútru, jídlo nebo dobrou kávu! Bože, jak božskou umí Balijci kávu! A tím cesta do hlubin vaší duše jen začíná. Nekonečné kaskády rýžových polí, stovky chrámů, rudé květy ibišku, vůně tyčinek, divoký oceán, surfování, potápění, jóga, smlouvání, balijská batika a pohoda, ta nejpohotovější jakou si umíte představit. A hlavně o ni v životě (nejen) na Bali jde, ne?

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Širokou a pestrou paletu nabídek ubytka hledejte tradičně na Bookingu či Agodě, kde na vás zejména v jihovýchodní Asii mohou čekat zajímavější ceny. S rezervacemi ubytování bychom však čekali, než se přiblíží termín vašeho výletu, neboť situace v cestovním ruchu může být ještě proměnlivá. Případně rezervujte taková bydla, která umožňují bezplatné storno. 

Náhled letenky z Prahy na Bali za 14 898 Kč

Indonésie – Bali z Prahy s Qatar Airways


Bude se hodit

Letiště Denpasar (DPS)

Letiště Dauhá (DOH)

Letiště Praha (PRG)

Qatar Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)