Indie: Bombaj z Prahy
10.1.2020

Indie: Bombaj z Prahy

9 998

O této nabídce

Jedni se do ní zamilují a rádi se do ní navracejí, druzí na ni naopak po její návštěvu zanevřou. O kom je řeč? Ano, o Indii! Vydejte se do rozmanité Indie a udělejte si obrázek sami, nizozemské aerolinky KLM nyní nabízejí letenky na trase Praha – Bombaj za zajímavou cenu 9 998 Kč. Routing obsahuje jeden přestup v Amsterdamu během cesty do Indie i zpět. Nejvíce dostupných termínů naleznete v našem kalendáři během měsíce března – tedy v období, kdy na západě Indie panuje teplé počasí a  se nemusíte bát prakticky žádných srážek. Proto si na cestě určitě vystačíte s příručním zavazadlem (odbavené je totiž za příplatek).

Bombaj, velkoměsto barevné Indie, voní orientem a je plná kontrastů a jinakosti. Chudinské slumy jsou opakem nablýskaných budov kolonialismu, obchody s nejjemnějším hedvábím stojí hned vedle pouličních tržišť. Restaurace indické smetánky mísí své vůně s jídlem vařeným na rohu. Otevřete se odlišnostem a přijměte Indii takovou, jaká je. Poctěte svou návštěvou majestátní chrám Shree Siddhivinayak Mandir, meditujte ve zlaté pagodě Vipassana. Prohlédněte si z mostu největší prádelnu pod širým nebem Dhobi Ghat, barvy sušícího se prádla jsou vizuálně strhující. V kině shlédněte tradiční melodrama Bollywoodu. Vydejte se ale i za město, na Kardamonové vrchy za čajovými plantážemi i divokými slony a tygry, do přístavu Kóčin za pálivým kořením.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadlo (55 x 35 x 25 cm) & osobní věc (40 x 30 x 15 cm); dohromady max. 12 kg
  • Dostupnost: nejvíce termínů v březnu 2020
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

Jako ideálním místo pro první noc se jeví tento oblíbený batůžkářský hotel Backpacker Panda Colaba za 572 Kč/os./noc ve vlastním pokoji anebo za 258 Kč/os./noc v pokoji sdíleném. Větší komfort naleznete v tomto tříhvězdovém hotelu Residency Fort za 811 Kč/os./noc včetně snídaně. Další bydlo během svých cesto po jihozápadní Indii hledejte tradičně na Bookingu či Hotels.

Víza

Víza do Indie již nejsou tak nákladnou položkou jako tomu bylo ještě nedávno. Elektronické vízum si jednoduše zajistíte z pohodlí domova a díky našemu návodu to pro vás bude jistě hračka.

Náhled letenky z Prahy do Bombaje za 9 998 Kč

Indie: Bombaj z Prahy

 


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Praha (PRG)

KLM

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)