Nizozemsko: Eindhoven z Bratislavy nejen na prodl. víkendy
13.9.2023

Nizozemsko: Eindhoven z Bratislavy nejen na prodl. víkendy

od 1 257

O této nabídce

Akční letenky do Holandska jsou spíše raritou, o to více nás potěšila aerolinka Ryanair. Ta nabízí zpáteční letenky do města Eindhoven z Bratislavy od 1 257 Kč. Termíny jsou k mání po téměř celý listopad 2023, obzvlášť krásně vychází prodloužené víkendy od pátečního večera do pondělí. Prozkoumejte krásy Nizozemska například od 6. do 10. listopadu. 

Na palubu Ryanairu si zdarma vezmete příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte od 344 Kč za směr v rámci služby Priority a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde na jednosměrný příplatek začínající na 442 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Bratislava.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pokud plánujete vyrazit za brány Eidhovenu, určitě zamiřte do naší autopůjčovny. Půjčení perfektního auta vás v listopadu vyjde od 694 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Nizozemska

Cesty do Nizozemska jsou již zcela bez omezení, nepotřebujete očkování ani test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Nizozemsku“.

Náhled letenky z Bratislavy do Eindhovenu za 1 257 Kč
Nizozemsko: Eindhoven z Bratislavy nejen na prodl. víkendy


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Letiště Eindhoven (EIN)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)