First minute letenky z Prahy do Porta na přímých letech
9.3.2023

First minute letenky z Prahy do Porta na přímých letech

1 325

O této nabídce

Britská nízkonákladová aerolinka easyJet dnes do svého rezervačního systému nahrála lety na vybraných trasách pro zimní letový řád 2023/2024. Pokud se řadíte mezi cestovatele, kteří dokáží plánovat s výrazným předstihem, můžete toho využít a pořídit letenky do portugalského města Porto za skvělé ceny! Zpáteční letenky na přímých letech z Prahy do Porta ulovíte v rezervačním systému aerolinky od 1 325 Kč.

Během zimních měsíců, od listopadu do března, bude aerolinka na lince létat, stejně jako doposud, 2× týdně (sobotní rotace zůstane a středeční bude nahrazena letem v úterý). Díky tomu můžete k výletu do Porta využít třeba libovolný zimní prodloužený víkend a naši středoevropskou zimu si příjemně zpestřit! S nákupem letenek vám doporučujeme příliš neotálet. Dle našich zkušeností se po nich velmi brzy zapráší. U easyJetu také často platí, že čím blíže odletu, tím vyšší cena letenek. Na této nové trase se akční letenky vyskytují téměř výhradně v souvislosti s nahráním nových termínů do systému dopravce.

Podmínky pro cestování

Cesta do Portugalska

Cestování do pevninského Portugalska je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Podmínky pro cestování

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce easyJet
 • Zavazadla: příruční s rozměry 45 × 36 × 20 cm
 • Dostupnost: prosinec 2023 – březen 2024
 • Příkladové termíny:
  • 16. – 19. 12. za 1 565 Kč
  • 6. – 9. 1. za 1 325 Kč
  • 13. – 16. 1. za 1 325 Kč
  • 20. – 23. 1. za 1 475 Kč
  • 27. – 30. 1. za 1 505 Kč
  • 3. – 6. 2. za 1 715 Kč
  • 24. – 27. 2. za 1 475 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na prodloužený víkend do Porta

Porto je naprosto úchvatné, nesmírně přátelské a mrňavé městečko, které lze proběhnout za jediný den, ale chcete-li jej opravdu zažít, nechat se pohltit krásou historické čtvrti Riberia, pořádně pošlapat dvoupatrový ocelový most Ludvíka I., postavený žákem Gustava Eiffela, opít se Taylor´s – fantastickým portským vínem, přecpat se Francesinhou – obřím sendvičem s hovězím masem, volským okem a sýrem, projít se po točitých schodech v knihkupectví Livraria Lello, vychutnat vznešenost v katedrále Sé de Porto – sídle portugalských králů, či smočit tělo při procházce po přímořské promenádě ve Foz do Douro, doporučujeme jeho návštěvu o nějaký ten den protáhnout! Rozhodně nebudete litovat!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Porta za 1 325 Kč

First minute letenky z Prahy do Porta na přímých letech


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)