First minute letenky do Pobaltí – Estonsko, Finsko, Litva i Lotyšsko
9.11.2023

First minute letenky do Pobaltí – Estonsko, Finsko, Litva i Lotyšsko

1 925

O této nabídce

Pouze do dnešní půlnoci platí promo akce „GRABOUT“ letecké společnosti Air Baltic, v jejímž rámci mát stále možnost ulovit levné letenky do Pobaltí. K dispozici zbývají termíny během druhé poloviny srpna, v září a říjnu příštího kalendářního roku. Vybírat lze z cílových destinací v podobě estonského Tallinnu, finských měst – Helsinky, Tampere a Turku, litevského Vilniusu či Palangy, nebo lotyšské Rigy. Zpáteční letenky z Prahy do všech zmíněných měst pořídíte za 19 stokorun. Základní tarif „Green“ navíc obsahuje přepravu dvou kusů příručních zavazadel, což se u mnoha nízkonákladových dopravců dnes již nevidí!

Ano, cestovní období připadá skutečně na poměrně vzdálené termíny, nicméně levnější letenky do těchto destinací (snad s výjimkou Rigy) během roku skutečně čekat nemůžete. Proto pokud cestu do Pobaltí v příštím roce plánujete, není nad čím váhat.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ať již se vydáte do Estonska, Finska, Litvy či Lotyšska a naplánujete si delší dovolenou, bude vlastní auťák skvělým pomocníkem v poznávání těchto destinací. Nenechte nic náhodě a zarezervujte si auťák v návaznosti na zakoupené letenky. Stačí si vybrat v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Prahy do Rigy za 1 925 Kč
First minute letenky do Pobaltí – Estonsko, Finsko, Litva i Lotyšsko

Bude se hodit

Letiště Helsinky – Vantaa (HEL)

Letiště Riga (RIX)

Letiště Tallinn (TLL)

Letiště Vilnius (VNO)

Air Baltic

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)