Faro: z Vídně na jih Portugalska v následujícím týdnu
2.11.2020

Faro: z Vídně na jih Portugalska v následujícím týdnu

722

O této nabídce

Najít v Evropě destinaci pro výlet v následujících týdnech začíná být těžší a těžší. Restriktivní opatření jednotlivých národních i lokálních vlád jsou čím dál přísnější a letecké společnosti ve svých letových řádech také výrazně škrtají. V polovině druhého listopadové týdne se dočasné přerušení dotkne i linky Vídeň – Faro, kterou provozuje nízkonákladová aerolinka Ryanair. V případě cest do Portugalska nepotřebujete, jako občané České republiky, žádné testy. To samé potom platí i po návratu do naší domoviny. Využijte tedy této skutečnosti a zároveň jednoho z „dočasně posledních spojení“ linky Vídeň – Faro. Odlety jsou za pár dní a ceny letenek velmi příznivé – zpáteční letenku z Vídně do Fara pořídíte v termínu od 8. do 11. listopadu za 722 Kč.

Cesta do Rakouska a zpět

Osoby přijíždějící na vídeňské letiště Schwechat za účelem odletu či odvozu osoby blízké přilétající na letiště nepotřebují negativní test na COVID-19. Tedy za předpokladu, že cesta na letiště (resp. zpět) proběhne bez přestávky. Jak pro cestu na letiště, tak i pro následný návrat do ČR je dobré mít po ruce vyplněný dokument o tranzitu. Více informací o cestách do Rakouska naleznete na stránkách Velvyslanectví České republiky ve Vídni.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
  • Dostupnost: listopad 2020
  • Termíny:
    • 4. – 8. 11. za 1 450 Kč
    • 4. – 11. 11. za 900 Kč
    • 8. – 11. 11. za 722 Kč

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou v regionu Algarve se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna (ačkoliv je termín odletu téměř za rohem). Přímo ve Faru nám do oka padl tento tříhvězdový hotel Lemon Tree Stay se skvělým hodnocením za 615 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

V jižním Portugalsku se vlastní kára bohatě vyplatí. Nabídku dostupných auťáků naleznete pěkně sesumírovanou v naší autopůjčovně. 

Náhled letenky z Vídně do Fara za 722 Kč

Faro: z Vídně na jih Portugalska v následujícím týdnu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)