Faerské ostrovy v květnu a červnu
1.1.2022

Faerské ostrovy v květnu a červnu

6 611

O této nabídce

Akčních letenek na Faerské ostrovy bývá jak šafránu a proto kombinace aerolinek KLM a Atlantic Airways je hodně cool! Z Prahy do hlavního města Vagar se dostanete s dvěma přestupy za 6 611 Kč, třeba s odletem 27. května s návratem 3. června rezervuj tento termín >> Na zmiňovaný termín jsou tam přestupy bez nutného nocování po cestě. Pokud byste chtěli, v každém směru se můžete zastavit na den v Amsterdamu či Billundu (stačí si dát delší čas na přestup přes noc).

Podmínky pro cestování na Faery

Na Faery aktuálně potřebujete negativní test na covid (antigen 48 nebo PCR 48h před odletem). Protože tip je na odlet v květnu a v červnu, týden dva před odletem se raději ještě ujistěte, jaké jsou aktuální podmínky.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 2 příruční zavazadla – 55 x 35 x 25 cm a 40 x 30 x 15 cm, celkem 12 kg
  • Dostupnost: březen – červen 2022
  • Termíny:

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy na Faery za 6 611 Kč
Faerské ostrovy v květnu a červnu

 


Bude se hodit

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)