Atlantic Airways

Atlantic Airways

Atlantic Airways je národní faerská aerolinka, založená v roce 1987 se základnou na hlavním letišti Faer Vegar. V roce 2022 létá do devíti destinací. Nejvíce letů směřuje do Kodaně, následně do Billundu. Flotila Atlantic Airways obsahuje 1x Airbus A320 a 2x Airbus A320Neo. Kromě toho provozuje i 2 vrtulníky AugustaWestland AW139, kterými obsluhuje vesnice rozeseté na faerských ostrovech.
  • Příruční zavazadlo 55 x 40 x 23 cm  a váze 8 kg
  • Občerstvení Ne
  • Hodnocení
  • Oficiální web https://www.atlanticairways.com/en

Check-in a seating

Online check-in je možný mezi 22h až 2h před odletem. Check-in na letišti je případně zdarma. Výběr sedaček při online check-inu zdarma, pokud jste si zakoupili nejlevnější tarif, můžete si předem sedačky vybrat od 65 DKK. Velmi zajímavá je i případná změna jména, která je možná u nejlevnějšího tarifu za 500 DKK + doplatek do aktuální ceny (nesmíte tam mít ale na letence let operovaný jiným dopravcem).

Naše hodnocení

Velmi příjemná a sympatická aerolinka, pro Čechy celkem exotika. V letadle je v economy dost místa na nohy a posádky bývají velmi příjemné. Ještě před covidovou dobou rozdávali zdarma dobrou kávu, čaj či vodu.

Zavazadla

Pokud letíte pouze s Atlantic Airways (a ne třeba ještě s KLM), v základní ceně je standardní kabinové o rozměrech 55 x 40 x 23 cm  a váze 8 kg + 1 kus 23 kg zavazadla k odbavení. Pokud tam máte i přípoj s jinou aerolinkou, letenky bývají bez zavazadla k odbavení.

Nákup letenek

Letenky s Atlantic Airways si kupte v našem vyhledávači.

Kontakt

Telefon: +298341000

Email: [email protected]

Služby

Během letu se před covidovou dobou podávaly studené a teplé nápoje zdarma (mimochodem velmi dobrá káva!).

Destinace

Vagar, Kodaň, Billund, Paříž, Rejkjavík, Oslo, Edinburg, Amsterdam, Aalborg, Barcelona.

Flotila

Atlantic Airways má 1x Airbus A320 a 2x Airbus A320Neo. Kromě toho provozuje i 2 vrtulníky AugustaWestland AW139, se kterými můžete letět do 10 faerských ostrovních vesnic.
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)