Exotické Seychely z Vídně (mj. i na Vánoce)
8.10.2021

Exotické Seychely z Vídně (mj. i na Vánoce)

13 997

O této nabídce

S akčními letenkami na exotické Seychelské souostroví vyrukovala aerolinka Etihad Airways. Zpáteční letenky na Seychely z Vídně v její režii ulovíte za sympatickou cenu 13 997 Kč. Základní tarif „Value“ obsahuje také odbavené zavazadlo s limitem 23 kg a routing zahrnuje jeden pohodlný přestup na letišti v Abú Dhabí (cestou z Vídně do Abú Dhabí pak ještě technický stopover v Miláně). Vyrazit za odpočinkem na Seychely můžete také přes vánoční svátky v termínu od 16. do 30. prosince >> REZERVUJ ZDE Cenovka je to ve vánočním termínu skutečně parádní. Pokud tedy nad odletem do teplých krajin v druhé polovině prosince uvažujete, stojí výlet na Seychely v rámci této akce rozhodně za to!

NÁŠ TIP: Tarif umožnuje také zastávku ve Spojených arabských emirátech, čehož by bylo škoda nevyužít. Letenka z Vídně na Seychely se zastávkou v Abú Dhabí po cestě zpátky vás ve vánočním termínů vyjde na skvělou cenu 14 636 Kč >> REZERVUJ ZDE

Podmínky pro cestování

Aerolinka Etihad Airways požaduje po všech cestujících (na všech letech – i v případě pouhého tranzitu via Abú Dhabí) negativní PCR test (ne starší 72 hodin).

Cesta na Seychely

Pro vstup na území Seychel musí všichni cestovatelé doložit negativní PCR test (ne starší 72 hodin), vyplněný zdravotnický formulář (do aplikace budete nahrávat všechny byrokratické náležitosti a lze ji vyplnit nejdříve 72 hodin před cestou na Seychely), pojištění kryjící výlohy spojené s onemocněném COVID-19 a rezervaci v certifikovaném ubytovacím zařízení.

Cesta zpět

PCR test na Seychelách si můžete zarezervovat skrze tuto stránku za 125 €. Cestovatelé využívají služeb aerolinky Etihad Airways získají navíc 15% slevu.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“.  Seychely jsou nyní zařazeny do tmavě červené kategorie. Pokud disponujete dokladem o absolvovaném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu) nebo dokladem o prodělané nemoci, nemusíte po návratu do ČR zamířit do 5denní izolace, kterou lze ukončit PCR testem s negativním výsledkem…

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vyraz za relaxem na Seychely

Seychelské ostrovy – nejkrásnější ostrovy světa. Průzračné azurové vody Indického oceánu omývají 115 neuvěřitelně nádherných ostrůvků – jeden krásnější než druhý. Jemný písek, který se vám prosype mezi prsty, pokrývá bělostné pláže střežené typickými žulovými skalkami a balvany, nad kterými se sklání majestátní palmy. Rovníkové slunce nad hlavou, tropický prales za zády a nádherné korály pod vodu doplňují k dokonalosti svou klidnou rozvážností místní staleté želvy. To jsou Seychely –  ráj, který předčí vaše sny.

Ubytování

Náhled letenky z Vídně na Seychely za 13 997 Kč

Exotické Seychely z Vídně (mj. i na Vánoce)

Náhled letenky z Vídně na Seychely se zastávkou v Abú Dhabí na cestě zpět za 14 636 Kč

Exotické Seychely z Vídně (mj. i na Vánoce)


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Etihad Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)