Etiopie: do Addis Abeby s Turkish Airlines z Norimberku a Berlína
9.4.2023

Etiopie: do Addis Abeby s Turkish Airlines z Norimberku a Berlína

11 683

O této nabídce

Máte-li v hledáčku návštěvu zajímavějších destinaci na africkém kontinentu, mohla by vás oslovit aktuální nabídka levných letenek do Etiopie! Poletíte na křídlech kvalitního leteckého dopravce, Turkish Airlines, a zpátečních letenky z blízkých německých letišť (Norimberku nebo Berlína) pořídíte od 11 683 Kč. K dispozici jsou jarní termíny v květnu/červnu nebo posléze během podzimních měsíců (září – listopad). Jejich bohatý výčet tradičně naleznete v našich kalendářích níže.

Základní tarif „Promo“ obsahuje bezplatnou přepravu hned 2 ks odbavených zavazadel s celkovou hmotností 46 kg. Routing zahrnuje jeden příjemný přestup v tureckém Istanbulu, který ale lze ve vybraných dnech protáhnout na téměř 10hodinový laoyver, během něhož si v pohodě odskočíte na rychlou ochutnávka města.

Podmínky pro cestování

Cesta do Etiopie

Cestování do Etiopie je tak již jako dřív – žádné testy, certifikáty ani formuláře. Jedinou podmínkou vstupu do země zůstává turistické vízum. Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Etiopii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Za zážitky do Etiopie

Etiopie že je jednou z nejchudších zemí světa. Možná z pohledu peněz. Stačí se podívat jinýma očima a spatříte to nesmírně obrovské bohatství. Tu jedinečnou kulturu co je cennější než zlato, božskou přírodu, nádhernější než diamanty. Pro svou ladně zvlněnou krajinu, pukliny a praskliny a příkré svahy se Etiopii právem přezdívá Střecha afrického kontinentu. Historie země sahá neskutečně hluboko, mnohem hlouběji než k dávnému královi Šalamounovi a královně ze Sáby. Domorodé obyvatelstvo je moc milé a vždy veselé, barevně oděné – neoděné a krásně zdobené. Milují hudbu a tanec a to vás bude na cestách provázet a odvádět pozornost od těch nehezkých věcí, které bohatou – nebohatou Etiopii sužují.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Norimberku do Addis Abeby za 11 683 Kč

Etiopie: do Addis Abeby s Turkish Airlines z Norimberku a Berlína


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Norimberk (NUE)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)