Egyptská Hurghada z Prahy – zájezd do 5*hotelu s all-inclusive
10.6.2022

Egyptská Hurghada z Prahy – zájezd do 5*hotelu s all-inclusive

4 990

O této nabídce

Tak to je pořádný úlet! Zájezd z Prahy do Egypta za 4 990 Kč a rovnou do 5* hotelu s aquaparkem + all-inclusive formou stravování! Kompletní balíček pořídíte u cestovní kanceláře Fischer a vaší domovskou adresou v egyptské Hurghadě se stane 5* Hotel Paradise Aqua Park Resort. Odlet je naplánován na úterý 14. června a návrat o týden později.

Vyrazte na dovolenou k Rudému moři. Hurghada z Prahy se za takovou cenu se jen tak nevidí a by byl skoro hřích podobnou nabídku nevyužít.

PS: Lepší hodnocení má u turistů tento 4* Hotel Pickalbatros Aqua Blue. Do něho se můžete vydat v termínu od 18. do 25. června za 5 390 Kč/os. Opět se jedná o klasický balíček obsahující zpáteční letenky + 7 nocí v hotelu + stravování formou all-in. 🙂

Podmínky pro cestování

Cesta do Egypta

Před cestou do Egypta je nutné disponovat dokladem o očkování nebo negativním testem (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum, které získáte po příletu na letiště (za poplatek 25 USD).

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Egyptě“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: 5* Hawai Paradise Aqua Park Resort >> REZERVUJ ZDE
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného + klasický příručák
  • Termíny: 14. – 21. června
  • Letový řád:
    • Praha – Hurghada -> 00:50 – 05:05
    • Hurghada – Praha -> 05:55 – 10:30

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Proč do Egypta?

Hurghada není jen faraonova pomsta, horko a miliony lidí! To je úchvatné Rudé moře s rybami takových druhů a barev, jaké jste doposavad nespatřili. Promenáda v přístavu lemovaná restauracemi z celého světa, jízda na velbloudech v poušti a smlouvání v každém z milionu místních obchůdků se vším, na co si vzpomenete. Ale také 450 km vzdálená a tím, co uvidíte nekonečně ohromující, Káhira. V Gíze stanete tváří v tvář Velké sfinze, budete na dotek 4560 let staré Cheopsově pyramidě, okouknete zlatou masku Tut-anch-Amona v Egyptském archeologickém muzeu a projdete Městem mrtvých. Jó a pro jistotu – trochu slivovičky sebou, nikdy nevíte, jakou bude mít faraon zrovna náladu!

Náhled zájezdu do Egypta: Hurghada z Prahy za 4 990 Kč (9 980 Kč/ 2 osoby)

Egyptská Hurghada z Prahy – zájezd do 5*hotelu s all-inclusive


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)