Egypt: nová linka Wizz Airu z Budapešti do Káhiry
30.6.2023

Egypt: nová linka Wizz Airu z Budapešti do Káhiry

3 033

O této nabídce

Maďarská nízkonákladová aerolinka Wizz Air přichází s další zajímavou linkou, nejen pro batůžkáře. Se začátkem zimního letového řádu rozšíří nabídku letů na nově otevřené letiště Sphinx (SPX) nacházející se nedaleko egyptského hlavního města Káhira. A čerstvě oznámená linka jistě zaujme i některé české cestovatele, neboť se jedná o přímé spojení z maďarské metropole. Na nové lince z Budapešti do Káhiry bude Wizz Air létat přes celou zimní sezonu 2023/2024. S inauguračním letem se počítá na 31. října a z rezervačního systému dopravce vyplývá, že spojení mezi oběma městy bude v provozu 3× týdně (úterý, čtvrtek a sobota).

Aktuálně nejlevnější letenky z Budapešti do Káhiry ulovíte za 3 033 Kč (cena tradičně platí pro členy WDC, ostatní cestovatelé si budou muset pár stokorun připlatit).

Pro Wizz Air to bude již třetí linka mířící na letiště Sphinx. V tomto týdnu totiž došlo k zahájení přímých letů z Milána (MXP a Říma (FCO). Hlavní devízou nového leteckého přístavu je především jeho blízkost ke slavnému komplexu pyramid v Gíze.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Vzhůru do Egypta

Zpříjemněte si zimu 2024 výletem do Egypta – nechte se ohromit komplexem pyramid v Gíze, nasajte neopakovatelnou atmosféru druhého největšího afrického města anebo odjeďte za koupačkou do Suezského zálivu (nabízí se např. letoviska Ain Soukhna). Z Káhiry se vlakem snadno dostanete také do pobřežní Alexandrie a dále do letoviska Marsa Matrouh nebo až do nitra Libyjské pouště v oáze Síwa.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Egypta

Cestování do Egypta je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Egyptě“.

Náhled letenky z Budapešti do Káhiry za 3 033 Kč

Egypt: nová linka Wizz Airu z Budapešti do Káhiry


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)