Dubnový Dublin z Vídně za hubičku
16.3.2022

Dubnový Dublin z Vídně za hubičku

247

O této nabídce

Na několik málo dubnových termínů ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair zpáteční letenky z Vídně do Dublinu doslova za hubičku! Přesněji řečeno 247 Kč! Za tuto částku jsou dostupné termíny na začátku čtvrtého kalendářního měsíce – s odletem na prvního apríla (žerty stranou, v cenovce žádnou legrácku nehledejte) – a poté v závěru měsíce (např. na jednodenní otočku v termínu 26. – 27. 4.). S rozhodováním příliš dlouho neotálejte, takto levné letenky zpravidla nevydrží věčně…

Podmínky pro cestování

Cesta do Irska

Cestování do Irska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Irsku“.

Návrat domů

Od 15. února 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky. Cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář. Ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test a další podmínky záleží na zemi, odkud se ČR vracejí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Dublinu za 247 Kč

Dubnový Dublin z Vídně za hubičku


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)