Dubnové LM letenky z Prahy na Tenerife: přímé lety + odbavené zavazadlo
6.4.2024

Dubnové LM letenky z Prahy na Tenerife: přímé lety + odbavené zavazadlo

3 990

O této nabídce

Limitovanou nabídku last minute letenek z Prahy (PRG) na Tenerife (TFS) nabízí cestovní kancelář Fischer. Jedná se o doprodej kapacity na charterovém letu odlétajícím již v pondělí. Návrat do Prahy připadá o týden později, tj. v pondělí 15. dubna večer. Zpáteční letenky z Prahy na Tenerife ulovíte za pěknou cenu 3 990 Kč, a to včetně odbaveného zavazadla v základní ceně! V době publikování tohoto tipu za danou cenu zbývají dvě letenky, s rozmýšlením proto příliš neotálejte. Cena totožných letenek ve standardní nabídce aerolinky Smartwings vychází na 11 tisíc Kč.

Veškeré informace o letišti na Tenerife (TFS), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

  • Rezervujte: přímo přes STRÁNKY CESTOVNÍ KANCELÁŘE
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla á 23 kg + příručák
  • Letový řád:
    • 8. 4. Praha – Tenerife -> 12:00 – 16:15
    • 15. 4. Tenerife – Praha -> 17:05 – 23:05

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem v poznávání jakéhokoliv z Kanárských ostrovů je vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. V jarních termínech můžete počítat s cenami týdenního pronájmu kolem 4–5 tisíc Kč.

Náhled letenky z Prahy na Tenerife za 3 990 Kč (2 ks)

Dubnové LM letenky z Prahy na Tenerife: přímé lety + odbavené zavazadlo


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Tenerife Jih (TFS)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)