Dubaj v hlavní sezóně nově z Vídně
2.1.2022

Dubaj v hlavní sezóně nově z Vídně

2 736

O této nabídce

Kromě nové linky z Vídně do Abú Dhabí začne Wizz Air létat také do oblíbenější Dubaje. Od 11. února 3x týdně (pondělí, středa a pátek), vždy s odletem z Vídně ráno a návratem z Dubaje večer. Co je důležité – Wizz Air bude létat na hlavní letiště Dubai International Airport (DXB), nikoliv na Dubai World Central (DWC). Nejlevnější termín najdete 14. března s návratem 16. března Rezervuj >>

Podmínky pro cestování do Dubaje

Podmínky se v covidové době mění, proto sledujte aktualizované informace na stránce Koronavirus v SAE.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Dubaje za 2736 Kč
Dubaj v hlavní sezóně nově z Vídně

 


Bude se hodit

Letiště Dubaj (DXB)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)