Dominikánská republika z Vídně a Prahy i přes Vánoce
19.10.2020

Dominikánská republika z Vídně a Prahy i přes Vánoce

14 661

O této nabídce

Jednou z mála destinací, kam mohou (nejen) čeští cestovatelé vyrazit téměř bez restrikcí, je Dominikánská republika. Zajímavé letenky do letoviska Punta Cana nacházejícím se na východním pobřeží ostrova Hispaniola nabízí letecká společnost Air France. Zpáteční letenky z Vídně do Punta Cany pořídíte za 14 661 Kč. V obou směrech vás však čeká dlouhý stopover v Paříži na letišti Charlese de Gaulla, kde budete muset nocovat. O něco příjemnější routing slibují letenky z Prahy do Punta Cany za 16 449 Kč, kdy ve francouzské metropoli budete nocovat jen jednou. Dominikánská republika je z Prahy dostupná i přes vánoční svátky, a to za parádní cenu v termínu od 21. prosince do 3. ledna.

Při cestě do Karibiku po vás nebude vyžadován negativní PCR test (testování po příletu na letišti probíhá pouze namátkově). Pouze po návratu do České republiky bude nutné podstoupit testování, nebo nastoupit do karantény. Přijíždějící cestující navíc zdarma obdrží cestovní pojištění kryjící náklady spojené s hospitalizací, nuceným prodloužením pobytu a změnou letu při nákaze koronavirem. Aktuální informace naleznete na stránkách Velvyslanectví České republiky v Havaně.

Punta Cana

Hledáte tu exotiku z pohlednic, z až kýčovitě přenádherných scenérií, se zlatavými plážemi zdobenými červenými hvězdicemi, s kokosovými palmami naklánějícími se nad tyrkysovou hladinu moře? Punta Cana je krásnější než z pohlednic. Moře šumí a z palem se vám do rukou odevzdává slaďoučké ovoce, příroda je nedotčená, taková, jakou jí Bůh vytvořil. Písek pláží je tak měkoučký a hebký, vnímejte Punta Canu všemi smysly. Nebem poletují barevní papoušci a vzduch voní čerstvě praženou kávou a sametově jemnou čokoládou, chuť je naprosto nepopsatelná. Poznejte ráj na zemi.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 2 ks příručních zavazadel (velké – 55 × 35 × 25 cm & malé – 40 × 30 × 15 cm); dohromady max. 12 kg
  • Dostupnost: listopad 2020 – duben 2021
  • Termíny:

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou v letovisku Punta Cana se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat (v závislosti na termínu vaší cesty), případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna. Přes vánoční svátky se ubytujte např. v tomto pěkném apartmánu Tot Punta Cana za 643 Kč/os./noc.

Víza

Občané České republiky mohou do Dominikánské republiky cestovat bez víza.

Náhled letenky z Vídně do Punta Cany za 14 661 Kč

Dominikánská republika z Vídně a Prahy i přes Vánoce

Náhled letenky z Prahy do Punta Cany přes Vánoce za 16 449 Kč

Dominikánská republika z Vídně a Prahy i přes Vánoce


Bude se hodit

Letiště Paříž – Charles de Gaulle (CDG)

Letiště Praha (PRG)

Air France

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)