Dominikánská republika: z Prahy do Punta Cana během září
27.7.2022

Dominikánská republika: z Prahy do Punta Cana během září

11 192

O této nabídce

Portugalská národní letecká společnost TAP Air Portugal opět do svého rezervačního systému nahrála akční letenky z Prahy do Dominikánské republiky. Ty jsou dostupné na několik termínů v září nebo na přelomu devátého a desátého kalendářního měsíce, kdy ulovíte zpáteční letenky z Prahy do oblíbeného letoviska Punta Cana za 11 192 Kč! Jedná se sice o mimosezonní období, kdy je pravděpodobnost srážek vyšší než jindy, na druhou stranu však deště nebývají dlouhé a dovolenou rozhodně nezkazí.

Jak je zvykem, základní tarif „Basic“ zahrnuje přepravu pouze klasického příručního zavazadla. Cestou do Punta Cany i zpět vás čeká jeden klidný přestup v Lisabonu (od začátku července navíc odpadla povinnost předkládat i za účelem tranzitu přes Portugalsko doklady bezinfekčnosti a cestu proto zvládnete bez extra byrokracie).

Podmínky pro cestování

Cesta do Dominikánské republiky

Za účelem cestování do Dominikánské republiky není třeba žádných dokladů bezinfekčnosti. Postačí vám vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Dominikánské republice“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky TAP Air Portugal
 • Zavazadla: 2 ks příručních zavazadel (55 × 40 × 20 cm & 8 kg + 40 × 30 × 15 cm & 2 kg)
 • Dostupnost: září 2022
 • Termíny:
  • 14. – 21. 9.
  • 14. – 28. 9.
  • 21. – 28. 9.
  • 21. 9. – 3. 10.
  • 24. 9. – 3. 10.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Do Dominikány!

Klid a mír a krása pláží, bělostného písku a paprsků slunce je zde v naprosté rovnováze s živou kulturou, zábavou a tancem. Rozvlnit svá těla do rytmů vášnivého merengue, položit se do stínu palem a zapomenout na svět. Kochat se naprosto nedotčenou přírodou nedalekého ostrova Isla Saona. Najít v zahradě orchidejí skrytý ráj na zemi, zahledět se do křišťálově průzračné vody krasové jeskyně Hoyo Azul. Vydat se na dobrodružství do džungle, ochutnat místní pokrmy, kávu, čokoládu a se slzami štěstí v očích pozorovat červenající se oblohu při západu slunce, který je tady z nějakého důvodu nádhernější, než kdekoliv jinde na světě.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Dominikánské republiky za 11 192 Kč

Dominikánská republika: z Prahy do Punta Cana během září


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)