Dominikánská republika: Punta Cana z Prahy na začátku léta
23.5.2022

Dominikánská republika: Punta Cana z Prahy na začátku léta

11 156

O této nabídce

Moc pěkné letenky s cílem v Karibiku se objevily v rezervačním systému portugalské letecké společnosti TAP Air Portugal. Zpáteční letenky z Prahy do letoviska Punta Cana v Dominikánské republice pořídíte za 11 156 Kč! Dostupné jsou termíny na středečních rotacích během června a začátku července – naprosto skvěle vychází např. termín od 22. června do 6. července, kdy využijete i dva státní svátky. Základní tarif „Discount“ obsahuje pouze příruční zavazadlo, s nímž byste ale výlet do Dominikány mohli hravě zvládnout. V obou směrech vás čeká jeden pohodový přestup v Lisabonu.

Podmínky pro cestování

Cesta do Dominikánské republiky

Za účelem cestování do Dominikánské republiky není třeba žádných dokladů bezinfekčnosti. Postačí vám vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Dominikánské republice“.

Tranzit přes Portugalsko

Vzhledem k routingu přes pevninské Portugalsko bude nutné splnit také tamější podmínky. Ty aktuálně odkazují na povinnost předložit jeden z dokladů bezinfekčnosti: očkovací certifikát / doklad o prodělané nemoci / negativní test. Více informací viz náš průvodce „Koronavirus v Portugalsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky TAP Air Portugal
 • Zavazadla: 2 ks příručních zavazadel (55 × 40 × 20 cm & 8 kg + 40 × 30 × 15 cm & 2 kg)
 • Dostupnost: červen/červenec 2022
 • Příkladové termíny:
  • 1. – 8. 6. za 11 156 Kč
  • 15. – 22. 6. za 11 156 Kč
  • 15. – 29. 6. za 11 224 Kč
  • 22. 6. – 6. 7. za 11 156 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na dovolenou do Dominikány

Hledáte tu exotiku z pohlednic, z až kýčovitě přenádherných scenérií, se zlatavými plážemi zdobenými červenými hvězdicemi, s kokosovými palmami naklánějícími se nad tyrkysovou hladinu moře? Punta Cana je krásnější než z pohlednic. Moře šumí a z palem se vám do rukou odevzdává slaďoučké ovoce, příroda je nedotčená, taková, jakou jí Bůh vytvořil. Písek pláží je tak měkoučký a hebký, vnímejte Punta Canu všemi smysly. Nebem poletují barevní papoušci a vzduch voní čerstvě praženou kávou a sametově jemnou čokoládou, chuť je naprosto nepopsatelná. Poznejte ráj na zemi.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Punta Cany za 11 156 Kč

Dominikánská republika: Punta Cana z Prahy na začátku léta


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)