Dominikána za žhavou cenu: jednosměrné letenky do Punta Cany
27.4.2024

Dominikána za žhavou cenu: jednosměrné letenky do Punta Cany

1 829

O této nabídce

Qué pasa, amigos? Letecká společnost Condor potěší všechny cestovatele mířící do Karibiku. V jejím rezervačním systému totiž aktuálně ulovíte jednosměrné letenky z evropských metropolí do Punta Cany (PUJ) v Dominikánské republice od 1 829 Kč. Nejlevněji vyjdou letenky s odletem z Lucemburku (LUX), o něco dráže potom z Kodaně (CPH), švýcarských měst Curych (ZRH) a Ženeva (GVA), anebo z Milána (LIN i MXP). Nechcete-li řešit letecký přískok do místa odletu, zvolte pohodlně odlet z polského Krakova (KRK), odkud letenky pořídíte za 3 618 Kč. V základní ceně je navíc již zahrnuto i odbavené zavazadlo s limitem 20 kg.

Pokud se chystáte procestovat Karibik nebo vyrazit na „remote office“ a zároveň se nechcete svazovat pevným datem návratu do Evropy, pak na levnější letenky těžko narazíte. S nákupem doporučujeme příliš neotálet a letenky platit obratem kartou…

PS: Jednosměrné letenky z Prahy do Punta Cany vyjdou na stále zajímavou cenu 6 174 Kč.

Veškeré informace o letišti v Punta Caně (PUJ), vč. tipů na dopravu z letiště do města nebo dalších destinací na ostrově, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Dominikánské republiky

Za účelem cestování do Dominikánské republiky není třeba žádných dokladů bezinfekčnosti. Postačí vám vyplněný formulář. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Dominikánské republice“.

Náhled letenky z Lucemburku do Punta Cany za 1 829 Kč

Dominikána za žhavou cenu: jednosměrné letenky do Punta Cany


Bude se hodit

Condor

Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)