Dominikána v hlavní sezóně
4.5.2022

Dominikána v hlavní sezóně

9 880

O této nabídce

Naplánujte si trip hodně dlouho dopředu a vyrazte během příští zimy do Karibiku. Zpáteční letenky z Mnichova vychází s portugalským TAPem na 9880 Kč. Pokud tedy pojedete nalehko. Jestli se do kabinového zavazadla nevejdete, vyberte si tarif BASIC, dražší o 2468 Kč. A kdy? Termíny jsou dostupné na zimní sezónu kromě Vánoc a Nového roku, například 10. února tam s návratem 18. února.

Podmínky pro cestování

Cesta do Dominikány

Do Dominikány stačí aktuálně příjezdový formulář, do zimy se ovšem příjezdové podmínky mohou lišit, mrkněte pak na aktualizovanou stránku Koronaviru v Dominikáně.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: přímo přes web Tap Air Portugal
  • Zavazadla: standardní příručák v ceně, 23 kg k odbavení +2468 Kč
  • Dostupnost: září – listopad, částečně prosinec, leden – únor 2023
  • Termíny:
    • 12. 1. – 25. 1.
    • 27. 1. – 10. 2.
    • 10. 2. – 18. 2. a další…

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Náhled letenky z Mnichova do Dominikány za 9880 Kč

Dominikána v hlavní sezóně

 


Bude se hodit

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)