Dominikána: Punta Cana z Mnichova na podzim a v zimě
23.7.2021

Dominikána: Punta Cana z Mnichova na podzim a v zimě

12 114

O této nabídce

Se zajímavou cenovkou u letenek do Karibiku se vytasila letecká společnost Air France. Zpáteční letenky do oblíbeného letoviska v Dominikánské republice, Punta Cana, pořídíte při odletech z Mnichova za 12 114 Kč. Termínů je dostupná spousta od září letošního roku až do března toho nadcházejícího a přehledně sesumírované je naleznete v našem kalendáři (výluka se vztahuje pouze na odlety přes Vánoci). Základní tarif „Light“ obsahuje pouze 2 příruční zavazadla, ale s nimi si v Karibiku bohatě vystačíte.

Letecká společnost Air France umožňuje provést změnu nebo zrušení letenek zdarma. V případě změny vám bude účtován pouze případný rozdíl v ceně mezi původní a novou letenkou. Letenku také můžete zrušit, přičemž vám bude vystaven voucher v její hodnotě s platností 1 rok. Dle našich zkušeností  lze tento voucher později vyrefundovat.

PS: Kompletní zájezdy z Prahy do 5* hotelu s all-inclusive začínají 28 390 Kč. Mrkněte se na dostupnou nabídku zájezdů.

Podmínky pro cestování

Ke vstupu na území Dominikánské republiky není třeba žádných testů před cestou ani očkovacích certifikátů. Jedinou podmínkou je vyplněný zdravotnický formulář, který je třeba vyplnit před vstupem do země i jejím opuštěním.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Dominikánská republika, stejně jako většina mimoevropských destinací, spadá do tmavě červené kategorie zemí. Pokud máte dokončené očkování nebo doklad o prodělané nemoci, stačí pro návrat do ČR vyplnit příjezdový formulář.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Dominikána a Punta Cana

Hledáte tu exotiku z pohlednic, z až kýčovitě přenádherných scenérií, se zlatavými plážemi zdobenými červenými hvězdicemi, s kokosovými palmami naklánějícími se nad tyrkysovou hladinu moře? Punta Cana je krásnější než z pohlednic. Moře šumí a z palem se vám do rukou odevzdává slaďoučké ovoce, příroda je nedotčená, taková, jakou jí Bůh vytvořil. Písek pláží je tak měkoučký a hebký, vnímejte Punta Canu všemi smysly. Nebem poletují barevní papoušci a vzduch voní čerstvě praženou kávou a sametově jemnou čokoládou, chuť je naprosto nepopsatelná. Poznejte ráj na zemi.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Punta Caně i kdekoliv jinde v Dominikánské republice se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna, případně s rezervací počkat do podzimních měsíců.

Náhled letenky z Mnichova do Punta Cany za 12 114 Kč

Dominikána: Punta Cana z Mnichova na podzim a v zimě


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Paříž – Charles de Gaulle (CDG)

Air France

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)