Do středoamerické Guatemaly z Berlína nebo Mnichova
19.12.2022

Do středoamerické Guatemaly z Berlína nebo Mnichova

10 113

O této nabídce

V nabídce španělské letecké společnosti Iberia aktuálně pořídíte zlevněné letenky do střední Ameriky – konkrétně s cílem v Guatemala City! Zpáteční letenky z blízkých německých letišť (Berlin a Mnichov) do Guatemaly ulovíte v rezervačním systému dopravce za 10 113 Kč (z Berlína) nebo 10 464 Kč (z Mnichova).

Základní tarif „Basic“ zahrnuje přepravu příručního zavazadla. Budete-li potřebovat cestovat s odbaveným, zvolte vyšší tarif „Optima!, který vyjde na příplatek cca 1 100 Kč/směr. Cestou do střední Ameriky i zpět vás čeká jeden přestup v Madridu, jehož délku si lze libovolně zvolit díky četným přískokům.

Podmínky pro cestování

Cesta do Guatemaly

Cestování do Guatemaly je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Guatemale“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Za zážitky do Guatemaly

Tropická Guatemala přetékající úchvatnou kulturou, historií a poklady přírody. Projděte se dlážděnými ulicemi města Antigua, nasávejte krásu koloniální architektury. Ochutnejte místní prémiovou kávu a hořkou čokoládu, jen se vám rozplyne na jazyku. Ztraťte se v rozsáhlém pyramidovém komplexu Tikal, památce po staré civilizaci Mayů. Vystoupejte na sopku Tajumulco, nejvyšší ze všech ve Střední Americe, za jasné viditelnosti dohlédnete až k Mexiku na jedné straně a Salvadoru na druhé. Odpočiňte si v nádherné oblasti Izabal koupelí v horkých pramenech a spánkem na pláži ve stínu palem.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do Guatemaly za 10 113 Kč

Do středoamerické Guatemaly z Berlína nebo Mnichova


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Iberia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)