Do Stockholmu na prodloužený podzimní víkend – z Wroclawi
19.10.2022

Do Stockholmu na prodloužený podzimní víkend – z Wroclawi

399

O této nabídce

Doslova a do písmene za pár stovek si můžete zaletět na prodloužený víkend do Stockholmu. V rezervačním systému aerolinky Ryanair ulovíte zpáteční letenky z Wroclawi do Stockholmu na tamější hlavní letiště Arlanda od 399 Kč. Nejlevnější letenky na vás čekají v termínu od 26. do 28. listopadu, ale i další termíny v závěru října nebo po čas listopadu pořídíte za ceny do tisícovky. Odlety jsou naplánovány na sobotní odpoledne a návraty na pondělní večer.

Náš tip: Využijte k výletu do Stockholmu nadcházející státní svátek (28. října) a prodlužte si svůj pobyt ve Švédsku.

Podmínky pro cestování

Cesta do Švédska

Cestování do Švédska je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Švédsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na víkend do Stockholmu

“Město na tisíci ostrovech” protkané sítí vodních kanálů si vás hned získá. Na chvíli zpomalte a vychutnejte si tu všudypřítomnou zeleň, čistotu a pohostinnost vřelých Švédů. V historickém centru najdete majestátní královský palác a na ostrově Djurgården zase nejstarší skanzen světa. Stockholm je mekkou designu a za uměleckými poklady nemusíte chodit daleko. Téměř stovka podzemních stanic  metra je totiž vyzdobena sochami, malbami, mozaikami a reliéfy několika desítek umělců, například stanicí Kungsträdgården se táhne od podlahy až po strop obří šachovnice a ve výklencích pak stojí sochy jak z antického Řecka.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Wroclawi do Stockholmu za 399 Kč

Do Stockholmu na prodloužený podzimní víkend – z Wroclawi


Bude se hodit

Letiště Vratislav (WRO)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)