Do Rigy z Prahy na listopadové a prosincové víkendy
15.9.2023

Do Rigy z Prahy na listopadové a prosincové víkendy

od 989

O této nabídce

Ještě jste nebyli v Rize? Velká chyba, neboť toto neprávem opomíjené město má rozhodně co nabídnout. Se skvělými letenkami přichází Ryanair, neboť díky němu ulovíte zpáteční letenky do Rigy z Prahy na listopadové a prosincové víkendy za super ceny. Například termín od 24. do 26. listopadu pořídíte za 989 Kč, o kár korun dráž ulovíte také termín s listopadovým státním svátkem. Do Lotyšska si odletíte v pátek odpoledne a vrátíte se v neděli před obědem.

V ceně letenky u Ryanairu máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Nároční cestovatelé si přikoupí větší kabinové zavazadlo od 276 Kč v jednom směru v rámci služby Priority. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde na příplatek od 287 Kč za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Na víkend do Rigy

Tíhne vaše srdce ke zdobné secesi? Pak není lepší místo než lotyšská Riga. Procházejte se ulicemi a nechte se unášet všemi těmi přírodními motivy kroutícími se kolem oken a vstupních portálů, polonahými bohyněmi a jejich rozpuštěnými vlasy, precizně vytesanými do kamene. Obdivujte kresby a malby secesního muzea. Nezapomeňte ale ani na přírodu téhle pobaltské země, pobřeží Jūrmala, doslova pobřeží, je lemováno bílými písky a průzračnou vodou ledově studeného moře. Malebná krajina podél řeky Gauja je zdobena rozeklanými skalisky a prorůstá černými lesy, za zpěvu ptáčků jí vedou nádherné procházky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Lotyšska

Cesty do Lotyšska jsou zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Lotyšsku“.

Náhled letenky z Prahy do Rigy za 989 Kč
Do Rigy z Prahy na listopadové a prosincové víkendy


Bude se hodit

Letiště Riga (RIX)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)