Do podzimní Kodaně z Prahy za pár stovek
13.9.2023

Do podzimní Kodaně z Prahy za pár stovek

od 817

O této nabídce

Severní Evropa není jenom o nádherné přírodě, ale také města mají co do sebe. Přesvědčte se o tom díky aerolince Ryanair, která nabízí zpáteční letenky do dánské Kodaně z Prahy za super cenu. Ta začíná na 817 Kč, a to v termínu od 3. do 10. října. Další termíny ulovíte od konce září až do listopadu, k mání jsou také prodloužené víkendy. Prozkoumejte Kodaň a její okolí, či nedaleké Malmö ve Švédsku.

V ceně máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm zdarma. Náročnější cestovatelé si přikoupí větší kabinové zavazadlo v rámci služby priority od 144 Kč v jednom směru a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 384 Kč za jeden směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Nejen na prodloužený víkend do Kodaně

Chystáte se někam na prodloužený víkend a Řím s Paříží už jste viděli? Co zkusit dánské hlavní město Kodaň? Díky relativně levným letům z Prahy se sem dostanete za dobrý peníz. Pokud máte rádi brouzdání po městě a sem tam nějaké to posezení na dobrou kávu nebo pivko, budete Kodaň milovat. Vynikajících kaváren tu mají opravdu hodně a hospůdek jakbysmet. Rozhodně si půjčte kolo, je to zaručeně nejlepší dopravní prostředek pro pohyb po městě. A co byste neměli vynechat? Určitě se zastavte u sochy Malé mořské víly, je to sice trošinku zklamání, ale kdo ji neviděl, jako by v Kodani nebyl. Pak nevynechejte královský palác Christiansborg, věž Rundetaarn (dá se na ní vyjet na koni) a potom nějaké to trápení vašeho žaludku na atrakcích v zábavním parku Tivoli. A když vám zbude čas, zavítejte do Christiánie. Je to čtvrť Kodaně, kde na zákony koukají z trochu benevolentnějšího, no řekněme hipízáckého úhlu pohledu. Možná právě proto je Kodaň neustále vyhlašovaná jako nejšťastnější metropole na světě.

Kodaň je ideální pro prodloužený eurovíkend a co když máte více času? Zbytek Dánska vás určitě nezklame. Vypravit se můžete do starobylého města Odense, které je plné vikingské mytologie. Ostatně stopy po Vikingách jsou patrné v celé zemi. Pak bychom neměli zapomenout na jeden z nejznámějších zábavních parků světa – Legoland. Jestli v sobě stále máte kus devítiletého dítěte, budete nadšeni.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Dánska

Cesty do Dánska jsou zcela bez omezení, stačí si sbalit a vyrazit. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Dánsku“.

Náhled letenky z Prahy do Kodaně za 817 Kč
Do podzimní Kodaně z Prahy za pár stovek

Bude se hodit

Letiště Kodaň – Kastrup (CPH)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)