Do mexického Cancúnu v červnu i červenci z Berlína/Mnichova
31.5.2022

Do mexického Cancúnu v červnu i červenci z Berlína/Mnichova

10 322

O této nabídce

S pěknou nabídku zlevněných letenek do Mexika dnes přichází portugalská letecká společnost TAP Air Portugal. Zpáteční letenky z blízkých německých letišť, v Mnichově a Berlíně, do Cancúnu v její nabídce pořídíte za 10 322 Kč. Za tuto cenu jsou dostupné termíny v druhé polovině června. Na přelomu června a července, kdy k dovolené můžete snadno využít hned dva státní svátky, vyjdou letenky na mexický poloostrov Yucatán na 10 816 Kč. V dalších čistě prázdninových termínech pak na 12,5 tisíce Kč. To vše jsou na letní sezonu parádní ceny! Kdo tedy přemýšlí nad letním výletem do Mexika, neměl by příliš váhat, neboť lepší nabídka se těžko objeví.

Základní tarif „Discount“ obsahuje přepravu pouze příručního zavazadla Pokud vám toto stačit nebude, zakupte si vyšší tarif „Basic“ za příplatek á 1 250,- Kč/směr. Routing potom zahrnuje jeden pohodový přestup v Lisabonu.

Podmínky pro cestování

Cesta do Mexika

Za účelem cesty do Mexika není nutná žádná speciální byrokracie.

Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Mexiku“.

Tranzit přes Portugalsko

Vzhledem k routingu přes pevninské Portugalsko bude nutné splnit také tamější podmínky. Ty aktuálně odkazují na povinnost předložit jeden z dokladů bezinfekčnosti: očkovací certifikát / doklad o prodělané nemoci / negativní test. Více informací viz náš průvodce „Koronavirus v Portugalsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky TAP Air Portugal
 • Zavazadla: 2 ks příručních zavazadel (55 × 40 × 20 cm & 8 kg + 40 × 30 × 15 cm & 2 kg)
 • Dostupnost: červen/červenec 2022
 • Termíny:
  • z Berlína
   • 20. – 30. 6. za 10 322 Kč
   • 29. 6. – 9. 7. za 10 816 Kč – přes státní svátky
   • 5. – 14. 7. za  10 816 Kč – přes státní svátky
  • z Mnichova
   • 16. – 24. 6. za 10 322 Kč
   • 20. – 30. 6. za 10 322 Kč
   • 22. 6. – 6. 7. za 10 817 Kč – přes státní svátky
   • 25. 6. – 9. 7. 10 817 Kč – přes státní svátky
   • 16. – 30. 7. za 12 547 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vyraz do Cancúnu?

Mexiko je jedinečnou zemí plnou kontrastů a koloritu, spalujících paprsků slunce a stínu sombrér, tradic a pestrých chutí. Především je pak zemí, která nezapomíná na své kořeny, zemí Mayů a Aztéků. Yucatán je v mnoha ohledech odlišný od zbytku Mexika, jeho bohatství je ale ohromné, to přírodní, kulturní i historické. Vnitrozemím prorůstají temně zelené pralesy skrývající mnohé klenoty, studny sladké vody, nádherné cenoty. Najděte v labyrintu květin proslulý Chichén Itzá, starobylé ruiny Mayské civilizace. Poklekněte na kolena a vzdejte hold Kukulkánovi, bohu nebes a slunce. Vydejte se na pobřeží, na sněhově bílé pláže a za solnými jezery Las Coloradas, dávající na odiv svůj výrazně růžový odstín.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do Cancúnu za 10 322 Kč

Do mexického Cancúnu v červnu i červenci z Berlína/Mnichova


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Lisabon (LIS)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)