Do Lucemburku z Prahy na prodloužené víkendy v říjnu a listopadu
12.9.2023

Do Lucemburku z Prahy na prodloužené víkendy v říjnu a listopadu

2 682

O této nabídce

Bezpochyby neprávem opomíjenou destinací je Lucembursko, které vás překvapí nejen svou bohatou historií. Díky tamější aerolince Luxair si do Lucemburku zaletíte z Prahy na říjnové a listopadové prodloužené víkendy. Letenky ulovíte za 2 682 Kč, například v termínu od 17. do 20. listopadu, kdy využijete i státní svátek. 

V ceně letenky máte kabinové zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Odbavené zavazadlo si přikoupíte v tarifu Smart, kdy vás zpáteční letenka vyjde na 3 405 Kč. Na letech se můžete těšit na malé občerstvení.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: kabinové zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 23 cm + osobní věc
  • Dostupnost: říjen & listopad 2023
  • Termíny:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Lucemburska

Cesty do Lucemburska jsou zcela bez omezení, stačí si sbalit a vyrazit. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Lucembursku“.

Náhled letenky z Prahy do Lucemburku za 2 682 Kč
Do Lucemburku z Prahy na prodloužené víkendy v říjnu a listopadu


Bude se hodit

Letiště Lucemburk (LUX)

Letiště Praha (PRG)

Luxair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)