Do kouzelné Barcelony z Prahy
18.7.2023

Do kouzelné Barcelony z Prahy

od 1 471

O této nabídce

Hlavní město Katalánska musíte alespoň jednou za život navštívit! Letenky do kouzelné Barcelony z Prahy za fajn cenu nyní nabízí aerolinka Vueling. Za zpáteční letenky zaplatíte od 1 471 Kč a termíny jsou dostupné od ledna do března příštího roku. Nechte se okouzlit architektonickými skvosty například od 20. února do 28. února.

V ceně máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm si přikoupíte za 27 € v jednom směru a odbavené zavazadlo do 15 kg vás čeká jednosměrný příplatek ve stejné výši.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Kouzelná Barcelona, do které se budete rádi vracet

Ať už vás okouzlí Gaudí v barcelonských ulicích anebo Picasso ve svém muzeu umění, rozhodně nepopřete, že tohle živé město má svůj osobitý šmrnc. La Rambla pulzuje hudbou pouličních muzikantů, trhem La Boqueria se line vůně sušené šunky a katalánského vína a na pobřežní promenádě je cítit slaný mořský vzduch. Vyjeďte lanovkou na Tibidabo, ať vidíte všechnu tu nádheru shora. Prožeňte se tam na jednom z kolotočů nebo šílené horské dráze a den příjemně zakončete třeba talířem arrós a skleničkou sangríi s chutí šťavnatých španělských pomerančů.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cesty do Španělska jsou již zcela bez omezení. Pravidelně však pro vás aktualizujeme stránku „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Prahy do Barcelony za 1 471 Kč
Do kouzelné Barcelony z Prahy

Bude se hodit

Letiště Barcelona El Prat (BCN)

Letiště Praha (PRG)

Vueling

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)