Do Kodaně z Prahy (i na prodl. víkendy)
19.7.2023

Do Kodaně z Prahy (i na prodl. víkendy)

od 1 252

O této nabídce

Nechte se unést nejen moderní architekturou v hlavním městě Dánska. Aerolinka Ryanair nabízí zpáteční letenky do Kodaně z Prahy na týdenní výlety, prodloužené víkendy i jednodenní otočky. Cena letenek začíná na 1 252 Kč, a to v termínu od 30. srpna do 5. září. Ostatní termíny pořídíte nepatrně dráž a jsou dostupné po celé září a říjen.

Nejlevnější tarif obsahuje příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. V rámci služby Priority si zakoupíte větší kabinové zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm od 332 Kč/směr a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 403 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Moderní metropole & okolí, kde se nudit nebudete

Kodaň je ideální pro prodloužený eurovíkend a co když máte více času? Zbytek Dánska vás určitě nezklame. Vypravit se můžete do starobylého města Odense, které je plné vikingské mytologie. Ostatně stopy po Vikingách jsou patrné v celé zemi. Pak bychom neměli zapomenout na jeden z nejznámějších zábavních parků světa – Legoland. Jestli v sobě stále máte kus devítiletého dítěte, budete nadšeni.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Dánska

Do Dánska jsou cesty zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Dánsku“.

Náhled letenky z Prahy do Kodaně za 1 252 Kč
Do Kodaně z Prahy (i na prodl. víkendy)

Bude se hodit

Letiště Kodaň – Kastrup (CPH)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)