Do jižního Norska: z Katowic do Osla po celý červen
24.5.2022

Do jižního Norska: z Katowic do Osla po celý červen

257

O této nabídce

Pokud máte polské Slezsko za humny anebo vám naopak nečiní problém do Katowic dojet, máte možnost ulovit parádní letenky do jižního Norska. V rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Ryanair totiž pořídíte zpáteční letenky z Katowic do Osla (na hlavní letišti Gardermoen) za neuvěřitelnou cenu 257 Kč. Dostupný je přitom slušný počet termínů během celého června, takže se na sever Evropy můžete vypravit jen na prodloužený víkend a soustředit se primárně na poznávání Osla a jeho nejbližšího okolí anebo si výlet protáhnout, půjčit auťák a kochat se přírodními krásami jižního Norska.

Náš tip: letenky v termínu od 1. do 6. července, kdy k výletu využijete dva státní svátky a 6denní dovolená vám spolkne pouhé dva dny volna. K letenkám dokoupíte jedno odbavené zavazadlo, do něhož zabalíte stan a spacáky. Na místě případně půjčíte káru a roadtrip může začít.

Podmínky pro cestování

Cesta do Norska

Cestování do Norska je opět „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Norsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem v poznávání norské přírody bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Ceny pronájmu jsou v Norsku, stejně jako ceny většiny služeb, bohužel poměrně drahé. V příkladovém termínu je třeba počítat s částkami kolem 1 800 Kč / den.

Náhled letenky z Katowic do Osla za 257 Kč

Do jižního Norska: z Katowic do Osla po celý červen


Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Letiště Oslo – Gardermoen (OSL)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)