Do Irska: Dublin z Norimberku v druhé polovině léta
28.6.2023

Do Irska: Dublin z Norimberku v druhé polovině léta

1 043

O této nabídce

Vypravte se v závěru letošního léta do Irska. V rezervačním systému tamější nízkonákladové aerolinky Ryanair ulovíte zpáteční letenky z nedalekého Norimberku do Dublinu od 1 043 Kč. Zaletět si do Irska za pár stovek můžete v závěru srpna a poté téměř po celé září. Dopravce na lince létá 3× týdně (úterý, čtvrtek a neděle), přičemž nejlevnější letenky na vás čekají na úterních a čtvrtečních (v případě cest do Dublinu) rotacích. K výletu lze využít i státního svátku u příležitosti „Dne české státnosti“ (28. září 2023).

Veškeré informace o letiště v Dublinu (DUB), vč. tipů na dopravu z letiště do centra hlavního města nebo dalších destinací na ostrově, naleznete v našem novém průvodci.

Za zážitky do Irska

Irsko poseté ovcemi a starými zříceninami dává na odiv svou krajinu jak kdyby z románu červené knihovny. Jeho majestátní útesy strmě klesají do třpytivého moře a příboj svou silou učí respektu k všemocné přírodě. Vydejte se poznávat krásy smaragdového ostrova, staňte nad dvousetmetrovou propastí Moherských útesů a kochejte se nádherným okolím hrabství Kerry. Giant’s Causeway neboli Obrův chodník na samém severu ostrova byl podle legendy kdysi vystavěn irským obrem jakožto cesta až do dalekého Skotska. Žádná loď totiž nebyla tak veliká, aby ho přes moře převezla ke skotskému obrovi, se kterým se chtěl utkat. Zůstala tam po nich úchvatná scenérie čedičových sloupců, která nepochybně stojí za návštěvu.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Irska

Cestování do Irska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Irsku“.

Náhled letenky z Norimberku do Dublinu za 1 043 Kč

Do Irska: Dublin z Norimberku v druhé polovině léta


Bude se hodit

Letiště Dublin (DUB)

Letiště Norimberk (NUE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)