Do Etiopie z Vídně: Addis Abeba v květnových termínech
7.3.2023

Do Etiopie z Vídně: Addis Abeba v květnových termínech

11 281

O této nabídce

V aktuální promo akci egyptského národního dopravce EgyptAir ulovíte kromě zlevněných letenek do Egypt anebo na Blízký východ také akční letenky do několika afrických destinací. Dobrodružnější cestovatelé se mohou vydat poznávat např. Etiopii! Zpáteční letenky do Etiopie, konkrétně z Vídně do hlavního města Addis Abeba, pořídíte za 11 281 Kč.

Dostupné jsou zejména květnové termíny a přehledně sesumarizované je tradičně naleznete v našem kalendáři níže. Základní tarif „Best Ovyrazffer“ zahrnuje přepravu odbaveného zavazadla s hmotnostním limitem 23 kg. Cestou do východní Afriky i zpět vás čeká jeden pohodový přestup v egyptské Káhiře.

Podmínky pro cestování

Cesta do Etiopie

Cestování do Etiopie je tak již jako dřív – žádné testy, certifikáty ani formuláře. Jedinou podmínkou vstupu do země zůstává turistické vízum. Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Etiopii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Za zážitky do Etiopie

Etiopie že je zemí chudoby? Ano, je, ale také zemí vznešených hor a zeleným kobercem potažené zvlněné krajiny, je zemí třpytivých solných plání zdobených karavanami velbloudů. Tak se na ní koukejme těmahle očima, krásná Etiopie si to zaslouží. Pramení v ní sám Modrý Nil, kopíruje kopce a vytváří malebná údolí, v oblasti Tis Abay, amharsky velký kouř, jeho voda padá z hrany vysokánského skaliska, vytvářejíc majestátní vodopád a zahalující mlhovinu. Etiopie má také bohatou historii a kulturu, její lidé jsou jedním z nejstarších národů světa. Tancujte si s nimi a poznejte jedinečné tradice, tak odlišné, než kdekoliv jinde v Africe. Dejte Etiopii šanci.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Addis Abeby za 11 281 Kč

Do Etiopie z Vídně: Addis Abeba v květnových termínech


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

EgyptAir

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)