Do Dublinu z Prahy po celý říjen
21.7.2023

Do Dublinu z Prahy po celý říjen

od 1 531

O této nabídce

Sníte o scenériích vysokých útesů, středověkých hradů a skvělém černém pivu? To vše naleznete v Irsku. Aerolinka Ryanair si připravila zpáteční letenky do Dublinu z Prahy, které ulovíte po celý říjen za fajn cenu. Ta začíná na 1 531 Kč v termínu od 17. do 24. října. O trochu dráž ulovíte také termíny na prodloužené víkendy od soboty do úterý, které jsme pro vás přehledně shrnuli v tabulce níže.

V ceně letenky máte klasiky příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší příručák si zakoupíte od 427 Kč v jednom směru a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde na příplatek od 380 Kč za jeden směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Hrady, útesy, černé pivo a mnohem víc!

Irsko poseté ovcemi a starými zříceninami dává na odiv svou krajinu jak kdyby z románu červené knihovny. Jeho majestátní útesy strmě klesají do třpytivého moře a příboj svou silou učí respektu k všemocné přírodě. Vydejte se poznávat krásy smaragdového ostrova, staňte nad dvousetmetrovou propastí Moherských útesů a kochejte se nádherným okolím hrabství Kerry. Giant’s Causeway neboli Obrův chodník na samém severu ostrova byl podle legendy kdysi vystavěn irským obrem jakožto cesta až do dalekého Skotska. Žádná loď totiž nebyla tak veliká, aby ho přes moře převezla ke skotskému obrovi, se kterým se chtěl utkat. Zůstala tam po nich úchvatná scenérie čedičových sloupců, která nepochybně stojí za návštěvu.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pokud plánujete projet Irsko, nezapomeňte si zarezervovat auto přes naši autopůjčovnu. Menší, ale naprosto dostačující auto vás v říjnu vyjde od 607 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Irska

Cesty do Irska jsou úplně volné. Aktuální informace najdete na naší stránce „Koronavirus v Irsku“.

Náhled letenky z Prahy do Dublinu za 1 531 Kč
Do Dublinu z Prahy po celý říjen

Bude se hodit

Letiště Dublin (DUB)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)