Do Černé Hory nejen na prodloužené víkendy: Podgorica z Vídně
6.2.2023

Do Černé Hory nejen na prodloužené víkendy: Podgorica z Vídně

715

O této nabídce

Na některý z nadcházejících prodloužených víkendů si můžete zaletět do malé balkánské země, Černé Hory. V rezervačním systému maďarské nízkonákladové aerolinky Wizz Air aktuálně ulovíte levné letenky z Vídně do černohorského hlavního města, Podgorici. Ceny zpátečních letenek na prodloužené víkendy od soboty do úterý vychází na 715 Kč (za předpokladu, že disponujete členstvím WDC), resp. na 1 192 Kč (jestliže členství nemáte).

Levné letenky jsou dostupné na prakticky všechny termíny v únoru a březnu + vybrané termíny v dubnu (rotace v první polovině dubna připadají na úterý, čtvrtky, soboty a neděle). Pokud by vám byl prodloužený víkend málo, lze si pobyt v Černé Hoře bez problémů prodloužit.

Podmínky pro cestování

Cesta do Černé Hory

Při cestě do Černé Hory již není třeba předkládat žádné formuláře, žádné testy ani žádné certifikáty. Cestování do balkánské země je zkrátka „jako dřív“.

Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Černé Hoře“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na prodloužený víkend do Černé Hory

Černá Hora, země zaslíbená milovníkům ticha přírody i šumu moře. Země, která polapí každého horala a uspokojí ty, jež vyhledávají slunce, dobré jídlo a plážový odpočinek. Pobřeží na jihu země omývá Jaderské moře, křivolaké uličky přilehlých městeček se dávno zapomněly v minulosti. Hudba slavností a kulturních představení se line vzduchem spolu s vůní lahodného pršutu, sladkostí a silné kávy připravené v džezvě. Daleko na severu, až u hranic s Bosnou a Hercegovinou, Černá Hora odhaluje svou drsnější tvář. Skaliska se prořezávají hustou mlhou, hory se tyčí do tisícových výšek a voda řeky Tary se divoce valí korytem. Romantická krajina kropená blankytně modrými ledovcovými jezery a spásaná ovcemi dodává Černé Hoře na jemnosti.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Podgorici za 715 Kč

Do Černé Hory nejen na prodloužené víkendy: Podgorica z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)