Do Bulharska z Bratislavy: červencové letenky do Sofie
28.6.2022

Do Bulharska z Bratislavy: červencové letenky do Sofie

395

O této nabídce

Levné letenky, doslova za pár stovek, s cílem v hlavním městě Bulharska ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair. Zpáteční letenky z Bratislavy do Sofie jsou k mání již za 395 Kč, a to např. v termínu od 28. do 30. července. Obecně se, za ceny pohybující se do jedné tisícikoruny, můžete vypravit na pár dnů do Bulharska prakticky kdykoliv v druhé polovině července a na přelomu obou prázdninových měsíců. Linka je dopravcem operována 3× týdně, vždy v úterý, čtvrtek a sobotu.

Podmínky pro cestování

Cesta do Bulharska

Cestování do Bulharska je opět „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Bulharsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na pár dnů do Sofie

Je-li nějaké z měst architektonicky multi-kulti, pak je to bulharská Sofie! Stojí si, obklopena horami a v míru a v pokoji se v ní vedle sebe rozkládají římské vykopávky, novobyzantská katedrála Alexandra Něvského, mešita Banja Baši, chrám svaté Sofie, židovská synagoga, pravoslavné kostely i betonové obludy z dob komunismu. Na okraji Sofie pak ještě významný středověký Bojanský kostel spadající pod UNESCO. Mezi vším se tu povalují potulní psi. Chodníky s nepravidelnými výmoly jsou lemovány nejroztodivnějšími kavárnami i restauracemi s balkánskými specialitami. Nad městem pak z náměstí Largo rozvážně bdí socha jeho patronky Sofie! A bude bdít i nad vámi, až toto místo navštívíte!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Bratislavy do Sofie za 395 Kč

Do Bulharska z Bratislavy: červencové letenky do Sofie


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)