Do Bruselu z Prahy nejen na prodloužené víkendy
27.7.2023

Do Bruselu z Prahy nejen na prodloužené víkendy

od 1073

O této nabídce

Vydejte se na pořádný gastrovýlet, nejen na hranolky a vafle, do Belgie. Zpáteční letenky do Bruselu z Prahy ulovíte od 1 073 Kč, za tuto cenu pořídíte letenky s odletem 29. září a návratem 4. října. Termínů je k mání více než dost po celé září a říjen, i na prodloužené víkendy. Cílovým letištěm pro vás bude letiště Charleroi (CRL) – vše potřebné, včetně dopravy z letiště do Bruselu a dalších belgických měst, najdete v našem průvodci.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm zdarma. Náročnější cestovatelé si přikoupí větší kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 20 cm od 432 Kč v jednom směru a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 335 Kč za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Do ráje pro milovníky dobrého jídla a pití

Brusel láká k odpočinkovému víkendu, beze shonu, beze spěchu. Brusel láká na své výtečné vafle a lahodné čokoládové pralinky, na odpolední posezení na lavičce v parku. Není tu milion věcí, které musíte vidět nebo zažít, a přesto je Brusel městem, které určitě stojí za navštívení. Procházejte se křivolakými uličkami, kochejte se secesní architekturou. Vzdejte hold umění i vědě v galeriích a muzeích. Vyfoťte se u slavného Atomia, navrženého Andréem Waterkeynem. Pohleďte na město z jedné z koulí Atomia, dejte si oběd v té nejvyšší. Den zakončete v jazzovém klubu třetinkou tmavého belgického piva. Brusel si zamilujete, jen bláznům se nelíbí.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Belgie

Cesty do Belgie jsou již zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Belgii“.

Náhled letenky z Prahy do Bruselu za 1 073 Kč
Do Bruselu z Prahy nejen na prodloužené víkendy

Bude se hodit

Letiště Brusel-Charleroi (CRL)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)