Do Brazílie: Sao Paulo z Berlína nebo Mnichova
30.11.2022

Do Brazílie: Sao Paulo z Berlína nebo Mnichova

12 271

O této nabídce

Akční letenky do Jižní Ameriky jsou během letošního roku silně nedostatkové zboží. Ceny, na něž jsme byli dříve zvyklí, jsou v nedohlednu a cestovatelé míří na tento kontinent se často musí spokojit s „novým standardem“, který málokdy klesá pod 15 tisíc Kč. Světlým momentem jsou potom akce podobné té, na niž momentálně upozorňujeme. Na březnové termíny můžete pořídit zpáteční letenky z německých letišť do Brazílie s velmi slušnou cenovkou. Zpáteční letenky z Berlína nebo Mnichova do Sao Paula ulovíte v nabídce aerolinky TAP Air Portugal za 12 271 Kč!

Routing do Brazílie tradičně zahrnuje jeden přestup v Lisabonu, který ale nemusí být ani v jednom směru nikterak dlouhý. Základní tarifu „Discount“ obsahuje bezplatnou přepravu dvou příručních zavazadel. Budete-li potřebovat cestovat i s odbaveným zavazadlem, zvolte vyšší tarif „Basic“ za příplatek cca 1 100 Kč/směr.

Podmínky pro cestování

Cesta do Brazílie

Za účelem cesty do Brazílie je stále nutné předložit některý z dokladů bezinfekčnosti – negativní test nebo očkovací certifikát. Kompletní informace naleznete tradičně v našem průvodci „Koronavirus v Brazílii“.

Od 25. listopadu 2022 byla také reinstalována povinnost nosit roušky na palubách letadel mířících do/z Brazílie a v letištních prostorách.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Za zážitky do Brazílie

Země pod sochou Krista Spasitele, jež nad ní bdí jako ochránce před zlem. Je rozmanitá, překvapující, nespoutaná a divoká, plná temperamentu Brazilců a krás panenské přírody, pulzující energie velkoměst a mrakodrapů, omývaná vodami Atlantského oceánu. Amazonský deštný prales je přehlídkou voňavých rostlin, barev a těch nejpozoruhodnějších tvorů na světě. V jeho hlubinách se nachází místa stále nepoznaná, s domorodými kmeny bez jakékoliv potuchy o civilizaci. Naopak Rio de Janeiro nikdy nespí, v období karnevalu na sebe strhává celosvětovou pozornost. Tak se odvažte a leťte poznávat rozmanitost téhle latinskoamerické země, vonící zrnky výborné kávy a hrající v rytmu vášně a samby.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do Sao Paula za 12 271 Kč

Do Brazílie: Sao Paulo z Berlína nebo Mnichova


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)