Do Barcelony z Prahy od listopadu do února
8.9.2023

Do Barcelony z Prahy od listopadu do února

od 1 364

O této nabídce

Město, které by měl alespoň jednou navštívit každý milovník architektury, je bezpochyby Barcelona. Ti, kteří stále nemají splněný tento vroubek, jistě čekají na levné letenky do Barcelony z Prahy. Zpáteční letenky od 1 364 Kč ulovíte u aerolinky Vueling od listopadu do února příštího roku (s výjimkou Vánoc). Omrkněte slavné stavby Antonia Gaudího například v termínu od 4. do 10. prosince.

Zdarma si s sebou do Barcelony vezmete příruční zavazadlo s rozměry 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm si přikoupíte za 29 € v jednom směru. Nároční cestovatelé si přikoupí odbavené zavazadlo 15 kg za 27 € za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Nejen za architektonickými skvosty

Ať už vás okouzlí Gaudí v barcelonských ulicích anebo Picasso ve svém muzeu umění, rozhodně nepopřete, že tohle živé město má svůj osobitý šmrnc. La Rambla pulzuje hudbou pouličních muzikantů, trhem La Boqueria se line vůně sušené šunky a katalánského vína a na pobřežní promenádě je cítit slaný mořský vzduch. Vyjeďte lanovkou na Tibidabo, ať vidíte všechnu tu nádheru shora. Prožeňte se tam na jednom z kolotočů nebo šílené horské dráze a den příjemně zakončete třeba talířem arrós a skleničkou sangríi s chutí šťavnatých španělských pomerančů.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Při cestách na Pyrenejský poloostrov již nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Prahy do Barcelony za 1 364 Kč
Do Barcelony z Prahy od listopadu do února

Bude se hodit

Letiště Barcelona El Prat (BCN)

Letiště Praha (PRG)

Vueling

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)