Curacao z Prahy v hlavní sezoně za 12 623 Kč
26.9.2019

Curacao z Prahy v hlavní sezoně

12 623

O této nabídce

Nedaleko venezuelského pobřeží ve vodách Karibského moře se nachází část Nizozemských Antil zvaná ABC ostrovy. A jako Aruba, B jako Bonaire a C jako Curacao. A právě Curacao se nám dnes dostalo na mušku. Využijete-li akčního tarifu letecké společnosti Air Canada (na jehož základě ulovíte i levné letenky na Kubu), ulovíte zpáteční letenky z Prahy na Curacao za velmi pěknou cenu 12 623 Kč. Dostupné jsou termíny během celé první poloviny roku 2020, přičemž jejich největší četnost je přes zimní měsíce (od ledna do března), kdy na ostrově probíhá hlavní turistická sezona. Air Canada se prozatím řadí mezi ty vstřícnější aerolinky a tento tarif tak obsahuje i zapsané zavazadlo.cestou do Karibiku vás čekají dva přestupy v obou směrech a povšimnou byste si měli zejména dlouhého stopoveru v Montréalu během cesty na Curacao. Toho však jednoduše využijte k prohlídce kanadského města a odpočinku na hotelu.

Hořká chuť pomerančů, nasládle vonící slupky ovoce laraha, nebeská modř omamného likéru Curaçao. Stejnojmenný ostrov je porostlý tisíci stromů larahy a leží v Karibském moři. Je lemován nekončícími plážemi a jejich jemňoulinkým sněhobílým pískem, pod hladinou průzračných vod se rozprostírá barevná říše divů. Curaçao patří Nizozemskému království a proto je nejen jeho architektura a kultura ovlivněna evropským smýšlením. Přístavní město Willemstad se pyšní domky v barvách jak z kaleidoskopu, ulice zaplavují nekonečné oslavy, karnevaly a tóny živé hudby. Tak ochutnejte modrý ostrov!

Ubytování

Během stopoveru v Montréalu si bookněte tento jednoduchý Hotel Elegant za 536 Kč/os./noc včetně snídaně v ceně anebo tuto oblíbenou Travelodge by Wyndham za 988 Kč/os./noc opět včetně snídaně. Po příletu do cílové destinace, tedy na ostrov Curacao, zamiřte do prázdninové vesnice Kula Hulanda, kde vás vyjde noc na 1 280 Kč/os./noc včetně snídaně. Anebo mrkněte na tento pěkný Boutique Hotel se 4* za 1 189 Kč/os./noc. Skromnější variantou bydla pak bude tento San Marco Hotel za  700 Kč/os./noc včetně snídaně.

Víza

Vzhledem k routingu přes Kanadu si bude třeba před cestou opatřit elektronickou registraci eTA. Jednoduchý návod, jak si ji vyklikat během pár minut naleznete u nás na webu a samotná registrace vás vyjde na 7 CAD.

Autopůjčovna

Absolutní svobodu na ostrově získáte díky vlastnímu auťáku. Nenechte tedy nic náhodě a rezervujte si káru na termín svého pobytu v naší autopůjčovně.

 

Náhled letenky z Prahy na Curacao za 12 623 Kč

Curacao z Prahy v hlavní sezoně za 12 623 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)