Kuba + Niagárské vodopády za 12 652 Kč
21.9.2019

Kuba + Niagárské vodopády

12 652

O této nabídce

Využijte lákavé nabídky aeroinky Air Canada a vydejte se na jejich palubě na Kubu. Cestou zpět je dlouhý přestup v Torontu, který pokryje celý den. To však lze brát jako výhodu, neboť krásně „sfouknete“ Niagárské vodopády, vyhlídkovou terasu na CN Tower či Hokejovou síň slávy. Nechte se unést – Vídeň – Varadero např. 30. 1. – 10. 2. za 12 652 Kč.

Kuba je ostrov plný hudby a rytmického tance, nejen ručně balené voňavoučké doutníky a lahodný rum jej proslavily po celém světě. Barevnými ulicemi měst tam líně projíždí staré automobily a Havana je muzeem celé kubánské historie. Královské palmy tam před spalujícím sluncem chrání jemňoučký písek exotických pláží a okolní příroda je naprosto panenská, plná nespoutaných vodopádů dávajících vodu tajným lagunám. Mogotes krasového údolí Viñales tvoří spolu s okolními plantážemi jedinečný krajinný koktejl. Ovšem přes všechny krásy úchvatné Kuby, jakkoli klišé se to může zdát, snad největším důvodem proč tuhle zem Latinské Ameriky tak milovat jsou její lidé. Na nesnadném pozadí a s pokřivenou historií a přesto vždy pohostinní, milí a usměvaví. Objímají se a líbají na pozdrav i rozloučení a jejich dobrosrdečnost je upřímná.

Ubytování

Ubytování na Kubě si můžete zařídit na místě v tzv. Casa Particular, tj. ubytování v soukromí s legálně zřízených apartmánech. Vzhledem k tomu, že se jedná o jednu z mála možností podnikání na Kubě, je o ní mezi místními obrovský zájem a nabídka přesahuje poptávku. Nemusíte se tedy bát, že byste ubytování po příjezdu nesehnali. V poslední době se na Kubě také rozmáhá populární  AirBnB , mrkněte proto také tam.

Víza

Na Kubu budete potřebovat vízum, ale není to nijak složité. Vízum ve formě turistické karty vám prodají za 630 Kč na konzulárním oddělení kubánského velvyslanectví pro pobyt do 30 dní. Cena se může navýšit, pokud si kartu nevyzvednete osobně.

Kvůli routingu přes Kanadu ovšem nezapomeňte na nutnou elektronickou registraci eTA za 7 CAD. Tu si během pár chvil obstaráte na této stránce.

Náhled letenky z Vídně do Varadera za 12 652 Kč

Kuba + Niagárské vodopády za 12 652 Kč

 


Bude se hodit

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)