Chorvatsko: do Puly z Vídně za pár stovek
7.8.2023

Chorvatsko: do Puly z Vídně za pár stovek

od 811

O této nabídce

Odpočiňte si na chorvatském poloostrově Istrie, kam ulovíte letenky na závěr sezóny za pár korun a navíc nebudete muset strávit několik hodin v autě. Aerolinka Ryanair nabízí zpáteční letenky do Puly z Vídně, jejichž cena začíná na 811 Kč. Za tuto si zaletíte v termínu od 19. do 25. října, další termíny jsou k mání od konce srpna do konce října.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší příruční zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 388 Kč v jednom směru. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 327 Kč za jeden směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Chorvatska

Cesty do Chorvatska jsou již zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Chorvatsku“.

Náhled letenky z Vídně do Puly za 811 Kč
Chorvatsko: do Puly z Vídně za pár stovek

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)