Chorvatsko: do Puly z Vídně na konci sezóny
15.9.2023

Chorvatsko: do Puly z Vídně na konci sezóny

od 923

O této nabídce

Pokud jste letos ještě nebyli v Chorvatsku, zbystřete. Tento vroubek napravíte za pár korun díky aerolince Ryanair, která nabízí levné zpáteční letenky do Puly z Vídně. Letenky jsou k mání od 923 Kč, za tuto cenu pořídíte termín s odletem 18. a návratem 26. října. Další termíny ulovíte od konce září po celý říjen, také na prodloužené víkendy.

Zdarma si do Chorvatska vezmete příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 466 Kč v jednom směru a za odbavené zavazadlo do 10 kg si připravte jednosměrný příplatek začínající na 331 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Istrie není jen o plážích a válečce na pláži. Půjčte si auto a vydejte se za průzkumem vesnic v srdci poloostrova. Auto si hravě půjčíte přes naši autopůjčovnu, půjčovné vás v říjnu vyjde od 242 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Chorvatska

Cesty do Chorvatska jsou zcela volné, více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Chorvatsku“.

Náhled letenky z Vídně do Puly za 923 Kč
Chorvatsko: do Puly z Vídně na konci sezóny

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)