Červnové LM zájezdy z Brna na Zakynthos s all inclusive
22.6.2023

Červnové LM zájezdy z Brna na Zakynthos s all inclusive

7 490

O této nabídce

V nabídce cestovní kanceláře Čedok dnes ulovíte last minute zájezdy z Brna na Zakynthos. Odleťte zítra v ranních hodinách z brněnského letiště Tuřany na řecký ostrov ležící v Jónském moři a nadcházející týden věnujte relaxu. Balíček obsahující týdenní pobyt ve vybraném 3* hotelu se stravováním formou all inclusive pořídíte za ceny od 7 490 Kč.

Zájezdy kromě ubytování a stravy zahrnují také dopravu na přímým letech z Brna (BRQ), operovaných aerolinkou Smartwings, transfer na místě a služby česky mluvícího delegáta.

Za odpočinkem na řecký ostrov Zakynthos

Milujete tichou přírodu, historii, dobré jídlo a divoký noční život? Vydejte se na Zakynthos! Splní vše a ještě vám vyrazí dech. Poprvé bílými oblázky posetou pláží Navagio s průzračným tyrkysovým mořem. Podruhé Modrými jeskyněmi na severu, kde světlo mezi stěnami rozehrává s barvou moře úžasnou stínohru. Potřetí v Laganas, nejrušnější části ostrova, kde se tančí, zpívá, popíjí rakije a pojídá spetsofai – směs klobás, paprik a rajčat až do rána, kdy se zde dají pozorovat karety obrovské! A počtvrté, až navštívíte město Zakynthos s kostelem svatého Dionýsa – patrona ostrova, Byzantským muzeem a Bohali – místem s fantastickým výhledem na zapadající slunce!

 • Rezervujte: přes tento vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 23 kg + klasický příručák á 8 kg
 • Letový řád:
  • 23. 6. -> Brno – Zakynthos -> 05:40 – 08:55
  • 30. 6. -> Zakynthos – Brno -> 09:45 – 11:05
 • Hotely:
  • 3* Hotel Zakynthos za 7 490 Kč (all inclusive)
  • 3* Hotel Porto Zorro za 9 990 Kč (all inclusive)

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Cestování do Řecka je „jako dřív“ = bez jakékoliv „COVID byrokracie“ (žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře). Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Náhled zájezdu z Brna na Zakynthos za 7 490 Kč
Červnové LM zájezdy z Brna na Zakynthos s all inclusive

Bude se hodit

Letiště Brno (BRQ)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)