Červnové letenky z Prahy do Turína za hubičku
10.6.2022

Červnové letenky z Prahy do Turína za hubičku

258

O této nabídce

Rozhodování, kam vyrazit na červnový výlet po Evropě, dnes možná leckomu usnadní aerolinka Ryanair. Ta totiž do svého rezervačního systému nahrála letenky na nové lince mezi Prahou a Turínem za 129 Kč. Sumasumárum tak pořídíte zpáteční letenky z Prahy do italského Turína za 258 Kč! Za tuto cenu je dostupných několik termínů v druhé polovině června. Zpáteční letenky během července potom vycházejí na neméně atraktivní ceny pohybující se kolem jedné tisícikoruny. Pro úplnost dodáme, že nová linka je operována 2× týdně – vždy v úterý a neděli ve večerních hodinách.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je od 1. června 2022 konečně po dvou letech „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Turína za 258 Kč

Červnové letenky z Prahy do Turína za hubičku


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)