Červencové LM zájezdy z Brna na Madeiru
9.7.2023

Červencové LM zájezdy z Brna na Madeiru

9 490

O této nabídce

Vydejte se vstříc dovolené na krásný ostrov Madeira ležící ve vodách Atlantského oceánu, kde na vás v následujícím týdnu čeká příjemnější počasí než slibují vedra ve střední Evropě. V nabídce cestovní kanceláře Čedok pořídíte last minute zájezdy z Brna na Madeiru od 9 490 Kč. Za tuto cenu je k dispozici balíček zahrnující týdenní pobyt ve 3* Hotelu Calamar na severním pobřeží ostrova + stravování formou bohaté snídaně. Náročnější jedinci si mohou připlatit a užít si zázemí 5* Hotelu Savoy Palace přímo ve Funchalu.

Zájezdy kromě ubytování a stravy zahrnují také dopravu na přímým letech z Brna (BRQ), operovaných aerolinkou Smartwings, transfer na místě a služby česky mluvícího delegáta.

Užijte si dovolenou na Madeiře

Nechte se opít Madeirou – úžasným červeným vínem, ve kterém ucítíte úplně všechno – romantiku, když na ostrově všechno kvete, bují a voní! Dobrodružství, protože Atlantik je tu mnohem bouřlivější než jinde a výpravy za delfíny či velrybami na gumovém katamaránu si nesmíte nechat ujít. Závrať, která vám zamotá hlavu, až pojedete lanovkou vysoko nad hlavní město Funchal do úchvatné japonské zahrady, abyste se zpět vrátili ve starých proutěných saních. Napětí, které vámi prostoupí při výpravě do hor podél důmyslných zavlažovacích kanálů až k vavřínovému lesu a také radost, až ochutnáte zdejší dokonalou mořskou kuchyni i ono slavné víno! Na zdraví!

 • Rezervujte: přes tento vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 23 kg + klasický příručák á 8 kg
 • Letový řád:
  • 11. 7. -> Brno – Funchal -> 16:55 – 21:05
  • 19. 7. -> Funchal – Brno -> 21:55 – 04:05 (+1)
 • Hotely:
  • 3* Hotel Calamar za 9 490 Kč (se snídaní)
  • 5* Hotel Savoy Palace za 16 990 Kč (se snídaní)

Podmínky pro cestování

Cesta do Portugalska

Cestování do pevninského Portugalska je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Náhled zájezdu z Brna na Madeiru za 9 490 Kč

Červencové LM zájezdy z Brna na Madeiru


Bude se hodit

Letiště Brno (BRQ)

Letiště Madeira (FNC)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)